Laptop Wifi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

reinascylla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce acer nitro 5 satın aldı her şeyi kurdum sorunsuz çalışıyor bir kaç problemle karşılaşmıştım ekran kartı driverlarıyla ilgili ama sanırım çözüldü problemler devam etmiyor ama tek bir sorun devam ediyor wifi sorunu. Wifi'ye bağlandığımda bir süre sonra bazen 5 dk bazen 5 saat sonra internet atıyor bağlanmaya çalıştığımda ''Bu Ağa Bağlanılamıyor'' diyor ama diğer tüm cihazlarımda wifi sorunsuz bir şekilde o an çalışıyor durumda oluyor. Bazen 5 dk içince bağlanıyor bazen 15 dakika sonra denedikten sonra bağlanıyor. İnternette bunun çözümünü bulamadım birçok öneriyi denedim; Modem Resetleme, Wifi adı ve şifresi değiştirme, aygıt yöneticisinden ağ driverlarını silip tekrar yükleme tarzı çözümleri denedim ama hala devam ediyor ve bu durum artık çok sinir bozucu olmaya başladı oyunun ortasında internet gidiyor! Bunun çözümü nedir lütfen yardımcı olur musunuz? Formatı da denedim olmadı. Lütfen yardım edin.

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bu sorunu bende yaşıyorum benimde cihazım lenovo yoga c740 ve temmuz ayında aldım.ilk ay hemen garantiye gönderdim.lenova teknik servisi wlan kartını değiştirdik dedi.fakat sorun hala çözülmedi.ama mutlaka günde enaz 2 kere beni internetten atıyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Windows 10'un son sürümünde sorun olabiliyor. Belki bu sebepten sorun yaşıyorsunuzdur.

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Aynı sorun bende de vardı. Ama sizinkiler kadar sık olmuyor. 2-3 ayda bir anca oluyor. Sanırım windows 10 ile ilgili bir durum.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Wifi sürücün güncel mi?

Vikinatis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sorunu bende yaşıyorum benimde cihazım lenovo yoga c740 ve temmuz ayında aldım.ilk ay hemen garantiye gönderdim.lenova teknik servisi wlan kartını değiştirdik dedi.fakat sorun hala çözülmedi.ama mutlaka günde enaz 2 kere beni internetten atıyor.
Çözebildiniz mi sorunu