Laptop wifi görmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Basak58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 Hp marka laptopum uzun zaman önce wifiyi görmemeye başladı. Aygıt yöneticisi , ağ bağlantıları hiç bir yerde wifiye dair bir iz yok. Sorunu çözmek için wifi adaptör aldım. Birkaç gün sorunsuz çalıştı. Daha sonra USB girişinde bir sorun olmamasına rağmen temassizlik yapmaya basladi. Farklı bir adaptör daha aldım. Yine aynı sorun wifiyi görüyor bağlanıyor fakat 5 dkda bir internet kopuyor. Sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Format attınız mı
Bende çözemedikten sonra formattan sonra düzelmişti

Keçap27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ağ ayarlarını sıfırla.Format geçici olabilir.Aynısı ben de de olabiliyor.Sadece sıfırla ya da driverı
güncelle onun dışında söyleyebileceğim başka seçenek yok.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 Hp marka laptopum uzun zaman önce wifiyi görmemeye başladı. Aygıt yöneticisi , ağ bağlantıları hiç bir yerde wifiye dair bir iz yok. Sorunu çözmek için wifi adaptör aldım. Birkaç gün sorunsuz çalıştı. Daha sonra USB girişinde bir sorun olmamasına rağmen temassizlik yapmaya basladi. Farklı bir adaptör daha aldım. Yine aynı sorun wifiyi görüyor bağlanıyor fakat 5 dkda bir internet kopuyor. Sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?

Aynı sorun bende de yaşandı geçen hafta. Bilgisayara kayıtlı kendinizinki hariç bütün wireless ları kaldırın. Sadece kendinizinki kalsın düzelir. En azından benimki öyle düzeldi