Laptop Laptop veya Masaüstü önerileri

hakan.krgz

Üyecik
🙋🏻‍♂️Herkese iyi günler diliyorum.✅ PUBG, CSGO, vs oyunları 🔫oynayabileceğim, en fazla 💰4000₺ olan💻 laptop ve 🖥masaüstü bilgisayar önerileri alabilir miyim?🙆🏻‍♂️

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
Masaüstü bilgisayar için şu konuya bakabilirsiniz.

hakan.krgz

Üyecik
Masaüstü bilgisayar için şu konuya bakabilirsiniz.
Teşekkürler

O fiyata alınan laptop iyi oyun oynatmaz. Bu sistemi öneririm:

İleride +8gb ram takviyesi yapılırsa tadından yenmez.

hakan.krgz

Üyecik

Birbirleriyle uyumlu dimi bunlar?

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör

Söz konusu kasa içindeki güç kaynağını asla tavsiye etmem. VX serisi bir güç kaynağı var ve çok da sistem emanet edilebilecek bir model değil kendisi.

Teşekkürler. Acaba birde monitör, klavye, fare, kulaklık önerisi alabilirmiyim. Fiyatları abartılı olmasın

O sisteme yakışacak bir monitör:

farede g102'ye bakabilirsiniz. Kulaklık için önerim yok.
Söz konusu kasa içindeki güç kaynağını asla tavsiye etmem. VX serisi bir güç kaynağı var ve çok da sistem emanet edilebilecek bir model değil kendisi.

Hocam araştırdığımda yorumları olumluydu, tam olarak neden önermediğinizi belirtirseniz sevinirim. Hatamız olmasın:)

utkuversus

Cem Karaca Hayranı
Yönetici
Moderatör
O sisteme yakışacak bir monitör:

farede g102'ye bakabilirsiniz. Kulaklık için önerim yok.

Hocam araştırdığımda yorumları olumluydu, tam olarak neden önermediğinizi belirtirseniz sevinirim. Hatamız olmasın:)
Bu PSU'ları profesyönel olarak inceleyen insanlar var. Belirli bir liste olur ve genelde iyi PSU'lar farklı listelerde aynı sırada olmasa bile hep üst taraflarda kalır. Bu PSU ise genelde hep alt sınıfta, dangerous diye konumlandırılmış. Ben de inceleyenlerin yalancısıyım yani. Araştırmadan yorum yazamıyorum. Sonuçta size bir şey önerince onun sorumluluğu bende oluyor.

Son mesajlar