Laptop Önerileriniz var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Buffy96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar!
Ben kendime yeni bir laptop almak istiyorum, ancak özellikleri konusunda pek bir bilgim yok. Boşuna fazla para vermek istemiyorum, o yüzden size danışmaya geldim.
Öncelikle şunu belirteyim, bütçem 2000-5000 arası. 5000 üzerine çıkamam. Ne kadar az olursa o kadar iyi olur.
Oyun olarak sadece LoL ve Cs:Go oynuyorum. Yüksek çözünürlükte mükemmel olmasına gerek yok ama fps sorunları olmazsa, donmalar olmazsa vs çok iyi olur.
Yavaş olmayan, donmalar yaşamayan, illustrator gibi programları kullanabilen, çok ısınmayan bir Laptop arayışındayım. Office programları kullanıyorum özellikle.
Duyduğuma göre Casper, Acer ve HP modellerinde çok sıkıntı oluyormuş, o markaları pek istemiyorum.
Bu özellikler çerçevesinde bana önerebileceğiniz, ya da bu özelliklerle benzer şu an kullandığınız ve önerebileceğiniz bir Laptop var mı?
Şimdiden herkese çok teşekkür ederim!

Buffy96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandım gayet memnunum şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım iş için ayriyetten bir monster laptop almayı planlıyorum.
Anladım, teşekkür ederim. Piyasaya baktığımda zaten genelde HP Lenovo gibi markaların en az 4 bin olduğunu görüyorum, özellikleriyle Monster'dan daha kötüler ama. Aynı fiyata Monster almak daha mantıklı sanırım. Ben de genelde iş için kullanacağım oyun çok oynamıyorum, arada.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Anladım, teşekkür ederim. Piyasaya baktığımda zaten genelde HP Lenovo gibi markaların en az 4 bin olduğunu görüyorum, özellikleriyle Monster'dan daha kötüler ama. Aynı fiyata Monster almak daha mantıklı sanırım. Ben de genelde iş için kullanacağım oyun çok oynamıyorum, arada.
Hem oyun için hemde iş için sana attığım model çok iyi ama sen yinede sor soruştur belki daha uygun fiyata daha iyisi çıkar.