Laptop Nasıl Alabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

rumyyy

Öğrenci
Merhabalar hayırlı akşamlar .Ben Grafik Tasarım öğrencisiyim ve laptop almam gerek.Sorunum şu bana düzgün laptop lazım aldığımda 5 ay sonra programı açar açmaz kasacak bir şey değil. E öğrenciyim burslarla alabilirim çalıştığım günlük işler ancak harçlık oluyor .Kredi kartı gerekiyormuş oda bende yok alamıyoruzda.Ben napıcam :(? Ve ne alıcam ( ikinci el önermisiniz güvenilir yerler var mı)

Son düzenleme:

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
Merhabalar hayırlı akşamlar .Ben Grafik Tasarım öğrencisiyim ve laptop almam gerek.Sorunum şu bana düzgün laptop lazım aldığımda 5 ay sonra programı açar açmaz kasacak bir şey değil. E öğrenciyim burslarla alabilirim çalıştığım günlük işler ancak harçlık oluyor .Kredi kartı gerekiyormuş oda bende yok alamıyoruzda.Ben napıcam :(? Ve ne alıcam
Bütçe? Kredi kartı yoksa mecburen mağazadan almanız lazım.

rumyyy

Öğrenci
İşte yapabilmek için bilmem gerek bilmem için laptop gerek sürekli aynı çemberde tur atıyorum😄

rumyyy

Öğrenci
Ülkenin %43ünün asgari ücretle çalıştığı, alınan maaşlarla zor geçinilen, düzgün bir laptobun 3 asgari maaştan başladığı bu ülkede bu soru biraz komik geldi bana. Maalesef bir pc almak çoğu aile için lüks hale geldi.
Çok güzel açıklamışsınız durumumu ailem yapabilse buraya yazmam zaten ilk aklıma gelen siteye yazayım olmadı bir çok yol denedim 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

O anlamda demedim 12 ay taksitle falan anlamında demiştim
Asgari ücretlilere kredi kartı verilmiyor

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
Hayır öğrenciyim öğrenmek içinde laptoba ihtiyacım var

Kyk okuduğumuz süre boyunca yatıyor diye biliyorum 2 yıl 24 ay yani
O zaman 24 ayda 550 tl den 13000 küsür tl ediyor. Ama aceleniz olduğunu varsayarak bekleme süresini geçiyorum.
O zaman taksitte yaptıramazsınız eğer her gün 250 tl biriktirebilirsen 24 günde alırsın.Hiç bir akrabanız kredi kartı kullanmıyormu

Bilmiyordum pardon.
Akrabalarının birinden sipariş verdirirseniz olabilir aslında. Para işini çözmek lazım önce. 1 aylık 550 yi çıkarırsak bir 4000-4500 tl daha lazım.
Nasıl olacak bilemedim.

daily.Chavo

Profesör
O zaman 24 ayda 550 tl den 13000 küsür tl ediyor. Ama aceleniz olduğunu varsayarak bekleme süresini geçiyorum.

Akrabalarının birinden sipariş verdirirseniz olabilir aslında. Para işini çözmek lazım önce. 1 aylık 550 yi çıkarırsak bir 4000-4500 tl daha lazım.
Nasıl olacak bilemedim.
Hocam aylık bursu varmış eğer 24 ay taksit yaparlarsa 6000 tllik bir laptop için ayda 250 tl yetiyor

SDN Son Haberler

Son mesajlar