Laptop işlemciye termal macun yerine diş macunu sürmek

Dasr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Başlıktaki gibi termal macun yerine diş macunu sürdüm ısısı düştü sanki ya da bana öyle geldi.Kuruyacagini biliyorum ancak burda termal macun satan yok kendileri yapıyor bende uğraşmak istemiyorum bilgisayarcı ile.Termal macun yerine ne surebilirim veya diş macunu kalsın mı?

Reaksiyon puanı
1,275
Başlıktaki gibi termal macun yerine diş macunu sürdüm ısısı düştü sanki ya da bana öyle geldi.Kuruyacagini biliyorum ancak burda termal macun satan yok kendileri yapıyor bende uğraşmak istemiyorum bilgisayarcı ile.Termal macun yerine ne surebilirim veya diş macunu kalsın mı?
İnternetten sipariş verebilirsin.

Dasr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Termal macun dışında ne sürülebilir sizce var mı böyle bie şey vazelin diş macunu ve kolonyayi karıştıran bile duydum.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Termal macun almanızı tavsiye ederim Vazelin vb saçma kayganlaştırır.youtubede PC Hocası yapmış bakın

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Termal macundan başka saçma alternatiflere yönelirseniz donanımlarınız da kalıcı sorunlara yol açabilirsiniz.
25-30 Tl'lik ürünü almaktansa yüzlerce Tl'lik bir masrafa girmek sizin için uygunsa internette termal macun alternatifi olarak gösterilen ürünleri kullanabilirsiniz.

Termal macundan başka hiç bir şey kullanmayın.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Denemekten zarar gelmez. Belki diş macunundan daha etkili.

Reaksiyon puanı
16,118
cıva da kullanmayın aluminyum blokları bozuyor bakırı bile bozabilir ve kısa devre yapabir temizlenmez şekilde...

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,746
Diş macunu sürmeyin kesinlikle, kuruyor ve soğutucu blok işlemciye yapışıyor. Çıkarmaya çalışırken işlemci pinlerini koparan veya şeklini bozan bir sürü kişi var