Laptop Ekran Tutan Yeri Kırıldı

Matthew Bellamy

Profesör
Beyler ben bittim. Fotoğrafta görülen yer kırıldı ekranda falan hic sıkıntı yok ama ekran durmuyor sadece kabloyla bagli.Plastikten incecik bir sey koymuslar zaten.Cok acil yardiminiza ihtiyacim var nasil halledebilirim ? Gitti guzelim laptop

Ekli dosyalar

• IMG_20160613_204353.jpg
    IMG_20160613_204353.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 2,925
  • IMG_20160613_204329.jpg
    IMG_20160613_204329.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 2,789

Tys23

Dekan
Beyler ben bittim. Fotoğrafta görülen yer kırıldı ekranda falan hic sıkıntı yok ama ekran durmuyor sadece kabloyla bagli.Plastikten incecik bir sey koymuslar zaten.Cok acil yardiminiza ihtiyacim var nasil halledebilirim ? Gitti guzelim laptop
Menteşe kısmı kırılımş. 50-60 lira kaliteli olanlar değişebilir.

Matthew Bellamy

Profesör
Kendin takamassın ekranın sökülmesi lazım. Ben komple ekran çerçevesi ile birlikte 160'a değiştim. Teknosa'Ya götürsen ücreti karşılığı değişir.
çok tutar mı sizce ? çokta para vermek istemiyorum ama yapıcak bir şey yok sanırım.Şöyle max 50-60'a halledilseydi iyi olurdu.

Matthew Bellamy

Profesör
Ahahahah :D 500 tl istediler neymiş efendim içindeki başka şeylerde kırılmış mış mış.Yahu hadi kırıldı diyelim 500 tl nedir ya.Ekranı kırmadık ki alt tarafı menteşe.İçindeki kırılsa ne olucak mis gibi çalışıyor.Teknosa ya götürmüştüm.

Sercan40

Profesör
Ahahahah :D 500 tl istediler neymiş efendim içindeki başka şeylerde kırılmış mış mış.Yahu hadi kırıldı diyelim 500 tl nedir ya.Ekranı kırmadık ki alt tarafı menteşe.İçindeki kırılsa ne olucak mis gibi çalışıyor.Teknosa ya götürmüştüm.
Bi tane bilgisayarcıya götür yapılırken de kendin başında bekle hiç bişey olmaz...

Bloother

Rektör
Gider ayak ne tutturursak demişler resmen. Sadece menteşesini al ve tanıdığın birine değiştirt. Yakın olsan ben değişirdim hatta..