Laptop Laptop aldım Ama yanlış mı yaptım.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Doğru mu yapmışım ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mhmtylmz93

Üyecik
Kafanı yorma, istersen bilgisayar gelsin denersin bakarsın hoşuna gitmezse elden çıkarırsın.
Yada çok tereddüt edersen siparişi iptal etmeye çalışırsın.
eyvallah hocam öyle yapmayı düşünüyorum bende. Bütçem kısıtlı çalışmıyorum da aileye bin bir yakar aldım pcyi. Üstün performansta beklemiyorum. Gelsin bir göreyim baktım memnun değilim iade ederim. 15 yıl sonra ilk kez bilgisayarım olacak onunda heyecanı var. Kullanıcı yorumlarıda ne kadar doğru bilmiyorum ama ev ofis için uygun diye girilmiş hep. Bakalım.

mhmtylmz93

Üyecik
Hayırlısı olsun inşallah isteklerini karşılar kusura bakma hızı sevdiğim için gözüm hep biraz daha iyisinde😀
Hızı bende çok seviyorum ama çalışmıyorum mezunum malum şu anda kriz var aileye zorla aldırdım 15 yıl sonrada pc sahibi olacağım.çok ısınır şey olursa toz temizliği macun yenileme falan soğutucu ayarlarım. Yoksa bende i7 li i5 li sistemler toplamak isterdim

DKN NZY

Rektör
Hızı bende çok seviyorum ama çalışmıyorum mezunum malum şu anda kriz var aileye zorla aldırdım 15 yıl sonrada pc sahibi olacağım.çok ısınır şey olursa toz temizliği macun yenileme falan soğutucu ayarlarım. Yoksa bende i7 li i5 li sistemler toplamak isterdim
Ssd olduğundan hızlı olur

İşşemci ısınınca performanstan düşüyor soğutucu ile çözersen kullanaabilirsin belki

Diğer ürünlere bütçen yetmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

images (6).jpeg
images (7).jpeg
images (8).jpeg
bunlara çöp dersem allah taş eder
Yani sizce çöp olmayan telefon, bilgisayar fln hangisi merak ettim de isterseniz özelden cevap verebilirsiniz. aslında cevaplamak ya da cevaplamamak siz bilirsiniz de burayı meşgul etmeyeyim diye dedim

Toprak Kokusu

Profesör
gün gelecek teknoloji o kadar o kadar gelişecek bunlar çöp gibi olacaktır elbet. o zman dikkat edin de aman taş maş 😂🤣😅😃🤣😂😁😁😀
Ssd olduğundan hızlı olur

İşşemci ısınınca performanstan düşüyor soğutucu ile çözersen kullanaabilirsin belki

Diğer ürünlere bütçen yetmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 91321Ekli dosyayı görüntüle 91322Ekli dosyayı görüntüle 91323 bunlara çöp dersem allah taş eder

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Editor

~ KaanCK ~

Profesör
Yasaklı
A8 kullanıcısının ve 80 dereceyi gördüğüm oldu. Termal macunu değiştirmeme rağmen. İptal et bence. Onun yerine masaüstü al benim bir zaman önce yaptığım hatayı sende yapma.

~ KaanCK ~

Profesör
Yasaklı
Oyunlarda sekseni geçtiği oluyor. Kesinlikle alma. O paraya ısınmayan doğru düzgün masaüstü alırsın daha iyi.

stat counter