Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm Yorumlarınız

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kurtlar Vadisi Pusu 73. Bölüm hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altına yapabilirsiniz.

liebe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Yıldız gitti.
Mematinin bebek öldürülmesi sahnesi sadece aksiyon olsun diye katmışlar, oysaki orada bebeği alıp gizlice kaçabilirdi sonra bunu kibrit cevat mematiye karşı koz olarak kullabilirdi.

Şu zaza ile mematinin buluşma sahnesini bekliyorum reklamdan sonra sanırım.

Aha başladı :D

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
bu adam harbi deli:D:D

nematinin hediyesi ne olucak acaba , yengede hamile gibi :D

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
zaza adamım olma yolunda gidiyo :D
bu arada vadi , siyasi bakımdan bi orda bi burda :)

liebe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Zaznın yanına mematinin selamı ile giden adamı örgüt kaçırdı büyük ihtimal öldürecek, tabi memati bunu zaza yaptı diyip üstüne çökecek ve polatta bu vesile ile zaza ile tanışacak diyorum?

Reklamlar şu an bakalım kurgum doğru çıkacakmı ? :D

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Zaza süper rol yapıyor ya Ali Sürmeli çok iyi oyuncu.

Cevatda'da taktı mematinin oğluna 1 yaşında bebeğin peşinden koşuyor , saçma olmuş

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Zaznın yanına mematinin selamı ile giden adamı örgüt kaçırdı büyük ihtimal öldürecek, tabi memati bunu zaza yaptı diyip üstüne çökecek ve polatta bu vesile ile zaza ile tanışacak diyorum?

Reklamlar şu an bakalım kurgum doğru çıkacakmı ? :D

zaaaart , yanış kurgu :D
örgüt değil cevat yaptı

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Çok sakat yerde bitti.İnşallah haftaya yeni bölüm olur.

liebe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Polatı satan bulut oldu ihtiyarlara olan nefretinden dolayı.
Aron gizli olarak yerleştirdiği truva atlarının içindeki kamera taktiği gibi bu seferde iş yaptığı büyük adamların sağ kollarını kendi tarafına ajan olarak çekti.
Birde şu dikkatimi çekti iskender büyük 2 bölümden beri oynamıyor?
Bunların amacı nedir çözemedim insanları merak içinde bırakıyorlar ya öldürsünler adamı yada oynatsınlar!!

Bu arada ben size 5. adamı söyleyeyim bulutun gözlüklü babası, şaka şaka :D

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
BU DİZİ SATILMIŞ....
Bir iki ay öncesine kadar aydın doğanı temize çıkrmaya çalıştıklarını farketmiştik ama, bugün çok ileri gittiler. başbakanı muz cumhuriyetini bile yönetemeyecek kadar basiretsiz gösterdiler. kürt açılımının çıkışını amerikan kaynaklı olduğunu vurguladılar.
bu dizi bu gece benim için bitmiştir, kalan sağlar bizimdir.:sleeping:

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Polatı satan bulut oldu ihtiyarlara olan nefretinden dolayı.
Aron gizli olarak yerleştirdiği truva atlarının içindeki kamera taktiği gibi bu seferde iş yaptığı büyük adamların sağ kollarını kendi tarafına ajan olarak çekti.
Birde şu dikkatimi çekti iskender büyük 2 bölümden beri oynamıyor?
Bunların amacı nedir çözemedim insanları merak içinde bırakıyorlar ya öldürsünler adamı yada oynatsınlar!!

Bu arada ben size 5. adamı söyleyeyim bulutun gözlüklü babası, şaka şaka :D
İskender büyük filmde oynadığı için 3-4 hafta rol alamıcak demişlerdi dizi içinde 2 hafta geçti 2 hafta daha gözükmez büyük ihtimal.

SARUGHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurtlar vadisi kesinlikle vizyonunu ve tarafini degiştirdi. Ben bu gece kesin emin oldum bundan. Diyolaglari ve gelişen olaylari dikkatli seyredersek bence bu çok barizdi bu bölümde. Zaten son 3 bölümde kafa kariştirmaya çalişildi. Bu bölümde de saflar degişiyor. önce güvenilen kişilerin güvenirliği sarsiliyor. Arkasi malum....

liebe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
İskender büyük filmde oynadığı için 3-4 hafta rol alamıcak demişlerdi dizi içinde 2 hafta geçti 2 hafta daha gözükmez büyük ihtimal.

Üzüldüm şimdi iskerdersiz bölüm çekilmiyor kızı noldu acaba?

Yaşıyormu :mellow:

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Üzüldüm şimdi iskerdersiz bölüm çekilmiyor kızı noldu acaba?

Yaşıyormu :mellow:
kızı doludizgin yıllarda dizisinde oynuyordu orda attan düşüp kaza geçirmişti yoğun bakıma falan alınmıştı sanırım oda 1 2 hafta içinde tekrar döner diziye iskenderle birlikte oda gösterilir aynı hafta sanırım

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
BU DİZİ SATILMIŞ....
Bir iki ay öncesine kadar aydın doğanı temize çıkrmaya çalıştıklarını farketmiştik ama, bugün çok ileri gittiler. başbakanı muz cumhuriyetini bile yönetemeyecek kadar basiretsiz gösterdiler. kürt açılımının çıkışını amerikan kaynaklı olduğunu vurguladılar.
bu dizi bu gece benim için bitmiştir, kalan sağlar bizimdir.:sleeping:

Katılıyorum.

Ferrycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar İskender bana kalırsa artık yok. Gladio'yu izlediyseniz dizide İskenderin yakalanmasından sonra vizyona girdi ve mahkeme süreci vesaire konu alındı ve sonunda İskenderi felç ettiler. Bana kalırsa bigün K.v pusunun yeni bölümü diye Gladio'yu verir İskenderi bitirirler.

liebe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
kızı doludizgin yıllarda dizisinde oynuyordu orda attan düşüp kaza geçirmişti yoğun bakıma falan alınmıştı sanırım oda 1 2 hafta içinde tekrar döner diziye iskenderle birlikte oda gösterilir aynı hafta sanırım

Eğerki iskenderin kızı (gercek ısmını bılmıyorum) farklı dizide oynamaya başladı ise senaristler çoktan onu öldürmüşlerdir.
Biliyorsunuz pana filmde oyuncu bayanların magazin haberlerinde çıkmaları bile filmde oyunculukta atılma gibi bir durummuş, pana film açıklamıştı çok önceleri.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Eğerki iskenderin kızı (gercek ısmını bılmıyorum) farklı dizide oynamaya başladı ise senaristler çoktan onu öldürmüşlerdir.
Biliyorsunuz pana filmde oyuncu bayanların magazin haberlerinde çıkmaları bile filmde oyunculukta atılma gibi bir durummuş, pana film açıklamıştı çok önceleri.
o oyuncu kvp ye katılmadan önce o dizide oynuyordu zaten :)

liebe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
o oyuncu kvp ye katılmadan önce o dizide oynuyordu zaten :)

Hayret o zaman pana film bunu asla yapmazdı ama artık şaşırmıyorum, adamlar senaryoları kafalarına göre değiştiriyor, dizide başbakan gladio patronu çıkarsa artık hiç şaşırmam o dereceye geldik yani :laugh:

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Herkes memnun zazadan sanırım :) Hakikaten usta oyuncu