Haber Kurtlar Vadisi Yeniden Başlıyor!

Bu konuyu okuyanlar

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
Kurtlar Vadisi çekimleri yeniden başlıyor!
16CD3D0A-917D-4E6A-8C34-AAED52697974.jpeg

Necati Şaşmaz:
Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti.
Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.

Son düzenleme:

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,806
Yeniden başlasa çok iyi olacağını sanmıyorum yeni diziler gibi olabilir bozabilir iyi olma ihtimali de var.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bana pek inandırıcı gelmiyor bu saatten sonra Kurtlar vadisi işi...

Daha geçenlerde kalp krizi geçirdi deniyordu Necati Şaşmaz için. Sağlığı yeniden böyle aksiyon dolu bir film çekmeyi kaldırmayacaktır... Yaşı 51 olmuş az da değil.

Üstüne kadronunu neredeyse yüzde 70'i öldü... O dizide oynayacak adam kalmadı.

Son düzenleyen moderatör:

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Son bölümlerde oğlu çıkmıştı ordan devam ederde problem şu yine yaşanacak olayları daha önce anlatabilecek mi? Kurtlar vadisini Kurtlar vadisi yapan buydu ama yaşananları anlatacaksa tutmaz diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Admin Yine yalan bilgi olmasın..

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Tamamen saçmalık ve gereksiz olur ilk 97 den sonra çekmemesi lazımdı hadi pusuyuda çekti artık tadı kaçar bıraksın kv geçmişte tatlı bir anı efsane olarak kalsın

tedeke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Son bölümlerde oğlu çıkmıştı ordan devam ederde problem şu yine yaşanacak olayları daha önce anlatabilecek mi? Kurtlar vadisini Kurtlar vadisi yapan buydu ama yaşananları anlatacaksa tutmaz diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Admin Yine yalan bilgi olmasın..
Yaşanmış olayların yer almasıyla yaşanacak olayların yer alması arasında büyük bir fark var. Yaşanmamış bir olayın dizide ima edilen şekliyle yaşanmasının ardından gerçekte de gerçekleşmesi işin altında bir bit yeniği olduğunu gösteriyor ve senaristler ile görevlilerin adam akıllı sorgulanıp olayın aydınlatılmasını gerektiriyor.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Yaşanmış olayların yer almasıyla yaşanacak olayların yer alması arasında büyük bir fark var. Yaşanmamış bir olayın dizide ima edilen şekliyle yaşanmasının ardından gerçekte de gerçekleşmesi işin altında bir bit yeniği olduğunu gösteriyor ve senaristler ile görevlilerin adam akıllı sorgulanıp olayın aydınlatılmasını gerektiriyor.
Haklısın

bycevik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
35
Bu haber daha netleşmediyse yalandır