Kurtlar Vadisi Protesto!

Kurtlar Vadisini Öteki Hafta İzlemeyelim

• Evet

Kullanılan: 50 58.1%
  • Hayır

Kullanılan: 36 41.9%

• Kullanılan toplam oy
    86
  • Anket kapatılmış .

GizemliAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
3
suyu çıktı zaten ..
adamlar kimi korumaya alsa ölüyor, kimi öldürmeye kalksa kurtuluyor, bi işi adam gibi yapamıyorlar, sonra memleketi kurtarcaz diye poz kesiyorlar.. yiyim polatı ve ekibini :p

Açık konuşayım Osman Sınav zamanında çok süperdi ama yapımcılardan sonra kurgu biraz değişti heleki star tvye gectıkten sonra ne adam akıllı her hafta bolumu ızleyebıldık nede ıstenılen senaryo tam olarak verıldı.

Bana göre son demlerini yaşıyorlar mematininde filmini çektikten sonra izleyici kitlesi tamamen düşecek gibime geliyor.

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Boşverin hiç izlemeyin en büyük vurgun :)

Lykan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ne bu yaa bir hafta var 3 hafta yok çocuk oyuncağına döndürdüler diziyi futbol maçları tatile girince bunlarda tatile giriyo sanki onları taklit ediyorlar.

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kurtlar vadisinin fanatiğiyim., ama
Kurtlar vadisi olsa ne yazar olmasa ne yazar.

Memlekette protesto edecek başka şey kalmadımı?
İ

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Son birkaç bölümü doğru dürüst izlemiyordum zaten.Kv son bölümlerde çizgisinden çok kaydı.Bekleneni veremiyor, verdirtmiyorlar daha doğrusu...

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
anketin başlığından hiç bişey anlaşılmıyoki.ne demek yani;Kurtlar Vadisini Öteki Hafta İzlemeyelim,bu cümleden bi cok anlam cıkar

winchester07

Doçent
Reaksiyon puanı
22
karınca dağa küsmüş dağın haberi olmamış...

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
Bende izlemiyorum ama nedenim başka.
Dizi rayından çıktı. ülke gündemini yanlış yönlendiriyorlar. davut tataroğlunu temize çıkarmaya çaışmalar, başbakan karakterini küçük düşürmeler daha bi sürü şey

GizemliAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
3
anketin başlığından hiç bişey anlaşılmıyoki.ne demek yani;Kurtlar Vadisini Öteki Hafta İzlemeyelim,bu cümleden bi cok anlam cıkar

Çok basit 14.02.2010 tarihinde kvp izlemeyelim

Evet

Yada

Hayır

CerkezEthem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:D şaka gibi 21 gün için mi isyan ediyosun :D birde yabancı dizilere sarmış olsaydın intahar ederdin. Lost, 24 vb. diziler 6 aylık aralar veriyorlar. hele ki yaklaşık 15 ten fazla yapım noel nedeniyle birbuçuk aydır tatildeydi :D . Sen yat kalk şükret istersen :D

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
açıkcası yapımcılar bu konuyu görseler daha bi şımarırlar onnar tavır alınacak kadar deyerli deyiller bence
yaptıkları şeyin çılkı çıktı zaten pc oyunu gibi düşmanı bul yoket yeni düşman bul

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Şu topice bak herkez olumlu yorum yazmış sen dışında sen git evinde yaprak dökümünü izle kedicik.

O zaman futbol fedarasyonlarıda milyonlarca lira kazanıyor taraftar üzerinden, maçta izlemeyelim o zaman.

Harbiden çok ufak düşünüyorsun biraz kendini geliştir böyle diziler izleyerek.

Gladio filmine gittinmi oradaki bazı gerçekleri öğrendinmi?

Şu ana kadar hangi yapımcı bu kadar cesaretle bazı gerçekleri dile getirdi senin izlediğin diziler sadece buraya sacma yazan beynini uyutur.

Benimle laf dalaşına girme altta kalırsın.

Daha hapisten yeni çıktım, sizler yüzünden yine ban yemek istemem.

---------- saat 11:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:15 eklenmişti ----------

Benimde hedefim bu, teşekkürler.

Madem onlar 21 gün mola verdi bizde yeni bölüm başlayınca 2 saat mola verip izlemicez o zaman share oranları nasıl düşer. :cool:

Senın Beynın Kafan Ancak böle şeyler için çalışır Ben Ekmeğime bakarım işime bakarım bana bişey olduğu zaman onlar gelip beni kurtarmıcak sende beyin olmadığı için çağırsalar senı demek gel su ayakkabıları boyala tuvaletleri temizle derseler koşarsın demek :):)

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Çok basit bir şeyi bile vatan millet muabbetine çeviriyorsunuz ya helal be... İnsanların hobileri olamaz mı bazı şeyleri sevemezler mi?...

Bazen saçmalıklar havada uçuşuyor...

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Buradaki üyelerden kaçında rating ölçüm cihazı var ? büyük ihtimalle hiç birinde yok :laugh: 2 bin cihaz falan var,Türkiye 70 Milyon...

GizemliAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Çok basit bir şeyi bile vatan millet muabbetine çeviriyorsunuz ya helal be... İnsanların hobileri olamaz mı bazı şeyleri sevemezler mi?...

Bazen saçmalıklar havada uçuşuyor...

+1

İşte diyorumya ufak düşününenler oldugu ıcın hep ufak kaldık. Sana katılıyorum

Dizi izlemek hobidir adam bunu vatan millet durumu yaptı ya :D

Harbiden çok komik :D

Herkezin bir popisi var buna kimse yorum yazamaz :D