Kurtlar Vadisi 81. Bölüm bu hafta yayınlanmayacak!

FY2005

Profesör
Kurtlar Vadisi Pusu 81. Bölüm bu hafta yayınlanmayacak. Haftaya yayınlanıp yayınlanmayacağı ise merak konusu...

kv81.png

Kaynak

UEFA Avrupa Ligi maçları nedeniyle Kurtlar Vadisi Pusu 18 Şubat 2010 Perşembe akşamı yayınlanmayacaktır.

2vi5a2b.jpg

Şu anlık kesinleşmese de 25 Şubat 2010 Perşembe akşamı yayınlanmaması da muhtemel. Çünkü UEFA Avrupa Ligi rövanş karşılaşmaları oynanacak. Bu maçlardan bir tanesini yine Star canlı olarak yayınlayacak.

Bir türlü konuyu açamadım ki. :D

Haftaya da maç var. Oynamayacak büyük ihtimal.

Ufukta yine bir kanal değişikliği görünüyor.

Pana Film 2.yol ayrımında
Okurlarım Kurtlar Vadisi Pusu'nun akıbeti konusunda yetkililerden bilgi almıştım.2 Haftalık ara var denilmişti,Dün gece sevgili Raci'yi aradım.Duyduklarıma o kadar çok şaşırdımki mümkünatı yok anlatamam.Meğer Star tv bu ay Pana Filmin alacaklarını vermemiş.Uzlaşma olmaması durumunda 4 Mart'ta da yayınlanmayacak ve de aksi taktirde kanal arayışlarına geçeceklermiş.Maçlarla alakalı bir durum söz konusu değil,Pana Film 2.yol ayrımında.Star tv Kurtlar Vadisi Pusu'yu kaybederse bu sezonki en büyük kayıpları olacak. Selametle...

Aygazete

Kanal değiştire değiştire bi hal oldular bu 5 bölümdür izlemiyorum Saçmaladılar artık Bundan sonrada izlemem.

Star tv KanalTürk e geçecek deniliyordu ama bi türlü olmadı...Kanalın sahibi değişseydi. KVP aynı kanalda kalırdı...

Son 4 bölümü indirip peşpeşe izledim.3-4 bölüm daha versinler öyle indirip izlerim.Yoksa reklammış yok maçmış yok kanal değişikliğiymiş çekilmiyor!

Kurtlar Vadisi Pusu'da büyük heyecan kaldığı yerden 4 Mart'ta devam edecek.

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’nde oynanacak maçları nedeniyle Kurtlar Vadisi Pusu’nun 81. bölümü 4 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak. Polat ve Abdülhey'in akibeti, 4 Mart'ta yayınlanacak 81. bölümde belli olacak.

Kaynak