Kültür ve Sanat Kategorimiz için Takım Arkadaşı Arıyoruz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
Merhaba Dostlar;

Ekibimizi genişletmek ve güçlendirmek adına Kültür / Sanat kategorimize Moderatör Adayı olmak istiyorsanız lütfen bu başlık üzerinden başvurularınızı alacağız.

İstenilen kategoride göreve başlayan modun ilerleyen zamanlarda isteği doğrultusunda sorumlu olduğu bölümler eklenebilir ve diğer kategori üzerinde modernizasyonu sağlayabilir.

Lütfen başvuracak arkadaşlarımız 100 mesaj üzeri olurlarsa seviniriz, altında olan arkadaşlarımızın başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Başarılar..
 
@Creative başvuru şartları genel olarak nedir ? Buraya yazabilirsen daha iyi olmaz mı ya da özelden mi atmayı tercih ediyorsun?
Hangi bilgilerimizi yazmalıyız, hangi özelliklere haiz olmalıyız veya kaç konu kaç mesaj ortalama yazmalıyız? online süresi ne kadar olmalıdır gibi gibi konularında aydınlatıcı bilgiyi burdan verebilir misin?
 

_Zaur_

Profesör
Sağolasınız kardeş. Moderatör veya adayı olacak kadar forumda olmayabiliyorum. O yüzden takılırım kendi kafama.

Bir zamanlar bazı birçok forumlarda ne kadar moderatör olmaya çalıştım ama olamadım Kısmet işte. Şimdide kendim istemiyorum. Ne garip hayat he? :)

Cam diye bir söz duydum galiba heeee? Bu arada bana göre çok önemli birşey öğrendiğime baya sevindim. Corel Draw`da herhangi bir Objeyi Daire gibi peşpeşe dizebiliyorum. hehe :)

Безымянный.jpg

Ne alaka demeyin. Ayna arkası işıklandırma olcak. Yeni yaptığım kesim dosyasını paylaştım. :D Hehe. Emeğe saygı lütfennnnn
 
Üst
stat counter