Kültür ve Sanat Kategorimiz için Takım Arkadaşı Arıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Merhaba Dostlar;

Ekibimizi genişletmek ve güçlendirmek adına Kültür / Sanat kategorimize Moderatör Adayı olmak istiyorsanız lütfen bu başlık üzerinden başvurularınızı alacağız.

İstenilen kategoride göreve başlayan modun ilerleyen zamanlarda isteği doğrultusunda sorumlu olduğu bölümler eklenebilir ve diğer kategori üzerinde modernizasyonu sağlayabilir.

Lütfen başvuracak arkadaşlarımız 100 mesaj üzeri olurlarsa seviniriz, altında olan arkadaşlarımızın başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Başarılar..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Başvurular için lütfen özel mesaj yolu ile benimle iletişime geçebilirsiniz. ? Sanırım eklemeyi unutmuşum.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
@Creative başvuru şartları genel olarak nedir ? Buraya yazabilirsen daha iyi olmaz mı ya da özelden mi atmayı tercih ediyorsun?
Hangi bilgilerimizi yazmalıyız, hangi özelliklere haiz olmalıyız veya kaç konu kaç mesaj ortalama yazmalıyız? online süresi ne kadar olmalıdır gibi gibi konularında aydınlatıcı bilgiyi burdan verebilir misin?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
Sağolasınız kardeş. Moderatör veya adayı olacak kadar forumda olmayabiliyorum. O yüzden takılırım kendi kafama.

Bir zamanlar bazı birçok forumlarda ne kadar moderatör olmaya çalıştım ama olamadım Kısmet işte. Şimdide kendim istemiyorum. Ne garip hayat he? :)

Cam diye bir söz duydum galiba heeee? Bu arada bana göre çok önemli birşey öğrendiğime baya sevindim. Corel Draw`da herhangi bir Objeyi Daire gibi peşpeşe dizebiliyorum. hehe :)

Безымянный.jpg

Ne alaka demeyin. Ayna arkası işıklandırma olcak. Yeni yaptığım kesim dosyasını paylaştım. :D Hehe. Emeğe saygı lütfennnnn

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
moderatörde aranan şartlar nelerdir?

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Alımlar kapalı, değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...