kulaklık tavsiyesi sizce hangisini almalıyım ses kasmak icin

Bu konuyu okuyanlar

xbaaraanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
1) steelseries arctis 5
2) hyperx cloud 2
3) hyperx cloud alpha
4) corsair void pro
5) razer hammerhead pro v2
6) razer kraken tournament edition
7) asus rog cetra gaming
8) hyperx cloud earbuds
Bunlardan biri arasında seçim yapacağım pubg mobile için en iyi kulaklık hangisi olur mobilden oynuyorum cihaz asus asus rog phone 2 yada sizin önerileriniz varsa onları oyunda ses kasmak zorlasti arkadaki adamların başka bir kişiyle çatışırken rahatca sesini alabilmek lazım hangisini alabilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba teşekkürler iyi günler

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Kraken T.E kullanıyorum verdiğim parayı fazlasıyla hakediyor. Ama telefonda kullanacağınız için THX açamayacaksınız. THX açık olmadığı zaman bile çok iyi ayak, silah seslerini alıyorsunuz ama THX açık olunca daha iyi oluyor.

Yasuobilal2007

Profesör
Reaksiyon puanı
952
1) steelseries arctis 5
2) hyperx cloud 2
3) hyperx cloud alpha
4) corsair void pro
5) razer hammerhead pro v2
6) razer kraken tournament edition
7) asus rog cetra gaming
8) hyperx cloud earbuds
Bunlardan biri arasında seçim yapacağım pubg mobile için en iyi kulaklık hangisi olur mobilden oynuyorum cihaz asus asus rog phone 2 yada sizin önerileriniz varsa onları oyunda ses kasmak zorlasti arkadaki adamların başka bir kişiyle çatışırken rahatca sesini alabilmek lazım hangisini alabilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba teşekkürler iyi günler
ya bide telefon hakkında birşey sorabilirmiyim?

xbaaraanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Kraken T.E kullanıyorum verdiğim parayı fazlasıyla hakediyor. Ama telefonda kullanacağınız için THX açamayacaksınız. THX açık olmadığı zaman bile çok iyi ayak, silah seslerini alıyorsunuz ama THX açık olunca daha iyi oluyor.
Peki diğerlerine fark atacak düzeydemi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya bide telefon hakkında birşey sorabilirmiyim?
Buyur

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Peki diğerlerine fark atacak düzeydemi

Diğerlerini kullanmadığım için bilemiyorum ama fiyatıda indirimlerde 450₺ civarına düştüğü için, bassları ve ses kalitesi çok iyi olduğu için Kraken T.E öneririm.