Yardım Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık Arıyorum

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
2,852
2
2,932
358
Arkadaşlar fitness salonunda kullanmak için kulaklık arıyorum. Şuan kulak içi kullanıyorum ama salonun sesini yeterince kesemiyor.
Kritik nokta spor salonunun sesini mümkün mertebe kesmesi gerek, sessiz ortamda da dinlediğim sesi de dışarı vermemesi gerek.
Bütçe maks. 1500TL ama 800TL civarına isteklerimi karşılayacak bir model biliyorsanız çok daha memnun olurum.

Şuan almayı planladığım şu
1716754321290.png

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
2,852
2
2,932
358
Neden ANC özelliği olan bir kulak içi kullanmıyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıkçası almak istediğiniz kulaklık çöpten ibaret.
Kulak içi var şuan istemiyorum yenisini almak. Kulak üstü öneriniz var mı?

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
2,852
2
2,932
358
Bütçenizi arttırabilirseniz iki model tavsiye edeceğim, eğer ses kalitesi istiyor iseniz WH-CH520, ama gürültü engelleme performansı istiyor iseniz Anker SoundCore Q30 alabilirsiniz. Karar sizin. :)
Malesef bütçe daha artmaz hatta yukarıda yazdığım gibi mümkünse istediğim özelliklerde 800TL civarı asıl isteğim.

Açıkçası almak istediğiniz kulaklık çöpten ibibaret.
Çevremde jbl kullanıcısı en az 5-6 kişi var hepside çok memnun. Ne açılardan çöp mesela?

Akita

Profesör
28 Aralık 2020
1,348
61
228
Çevremde jbl kullanıcısı en az 5-6 kişi var hepside çok memnun. Ne açılardan çöp mesela?
Sunduğu bass kalitesi, sesin çözünürlüğü vasattan ibaret. Herkesin kulağında jbl var diye iyi bir marka sanmayın, kaldı ki şunu da söylemekte fayda var ses göreceli bir kavramdır. Bana kötü gelen size iyi gelebilir. :)

yazdığım gibi mümkünse istediğim özelliklerde 800TL civarı asıl isteğim.
800 TL'ye istediğiniz özelliklerdeki ürünü bulamazsınız hocam.

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
2,852
2
2,932
358
Sunduğu bass kalitesi, sesin çözünürlüğü vasattan ibaret. Herkesin kulağında jbl var diye iyi bir marka sanmayın, kaldı ki şunu da söylemekte fayda var ses göreceli bir kavramdır. Bana kötü gelen size iyi gelebilir. :)
Anladım ama madem bu olay bu kadar sübjektif, direk "çöp" ifadesini kullanmak ne kadar doğru olur?

800 TL'ye istediğiniz özelliklerdeki ürünü bulamazsınız hocam.
Daha uygun hangi modeli önerirsiniz?

Son düzenleme:

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,697
6
738
293
36
Hocam o fiyatlarda hem kulak üstü hem de ANC olan sağlam bir kulaklık bulmak çok zor. Yani sen de bakabilirsin ismini duymadığımız onlarca marka çıkıyor. Qcy diye bir marka var mesela, yorumları okudum, gayet güzel duruyor. İnsanlar F/P diye bahsediyor. O risk alınır mı bilemiyorum. Philips ve Lenovo'da buldum sana. Artık kendin karar vereceksin.

Ayrıca spor salonunda kulak üstü kullanmak çok garip geliyor. Eğilip kalkarken kafandan düşme ihtimali çok fazla. Tabi kişiden kişiye değişir bu tercihler. Bulduğum kulaklıklara bakabilirsin...

LİNK 1

LİNK 2

LİNK 3

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
2,852
2
2,932
358
Hocam o fiyatlarda hem kulak üstü hem de ANC olan sağlam bir kulaklık bulmak çok zor. Yani sen de bakabilirsin ismini duymadığımız onlarca marka çıkıyor. Qcy diye bir marka var mesela, yorumları okudum, gayet güzel duruyor. İnsanlar F/P diye bahsediyor. O risk alınır mı bilemiyorum. Philips ve Lenovo'da buldum sana. Artık kendin karar vereceksin.

Ayrıca spor salonunda kulak üstü kullanmak çok garip geliyor. Eğilip kalkarken kafandan düşme ihtimali çok fazla. Tabi kişiden kişiye değişir bu tercihler. Bulduğum kulaklıklara bakabilirsin...

LİNK 1

LİNK 2

LİNK 3
Hocam çok teşekkür ederim.