Küçükken ....... sanıyordum

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Boş leğeni kaldırarak güçlü sanıyordum kendimi.Ayrıca virüs programlarını asıl virüs sanıyordum.Bu daha beter,bilgisayar donanımlarının hepsinin monitörde olduğunun (tabi eski monitörüm tüplü monitörlerden) kasanın ise sadece klavye fare takmak ve cd koymak için sanıyordum.Bide televizyonlar pille çalışıyor sanıyordum,televizyonu açıp piline bakçam diye az daha çöp ediyomuşum televizyonu.Teknoloji ile bi sıkıntım varmış heralde :D

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Küçükken bağırsakları ateş pompalayan silahlar olarka hayal ederdim. Karnım ağrıyınca onlar ateş ediyor zamnediyordum :)

Reaksiyon puanı
76
Küçükken radyoda cızırtılı bi yayın olduğunda bir canavarın bizi öldürmeye geldiğini sanardım. Bi de teyzem beni çok sever beni korkutmak için böö falan yaparmış ben onu görmeden :D Ben de hemen koşup bir yere saklanırdım :)

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
•Cpu ile işlemcinin farklı şeyler olduğunu sanıyordum. Bir keresinde kuzenimin bilgisayar kasasını açmıştık. Temizleyelimde hızlansın diye. İçindeki iki rami aldım elime -çok biliyorum ya- dedim bak bu ram buda cpu. Neyse takmaya çalışıyorum oturmuyor. İyi kötü toparladık kapattık. Power tuşuna bastık ve bir koku... Allah rahmet eylesin.
• Psu'nun ram gibi birşey olduğunu sanardım.
Offff çok cahilmişim:(:(:(

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
•Cpu ile işlemcinin farklı şeyler olduğunu sanıyordum. Bir keresinde kuzenimin bilgisayar kasasını açmıştık. Temizleyelimde hızlansın diye. İçindeki iki rami aldım elime -çok biliyorum ya- dedim bak bu ram buda cpu. Neyse takmaya çalışıyorum oturmuyor. İyi kötü toparladık kapattık. Power tuşuna bastık ve bir koku... Allah rahmet eylesin.
• Psu'nun ram gibi birşey olduğunu sanardım.
Offff çok cahilmişim:(:(:(
:D küçükken her şey olabilir takmayın kafanıza...
Ben bir kere oyun izlicem diye altıma kaçırmıştım :D

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,926
Küçükken uslu durursam şirinleri görebileceğimi sanırdım. Birde ne zaman para istesem paracı öldü derlerdi bende paracının öldüğünü sanıp istemezdim :D

Sypnosis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
3. sınıfta falandım, öğretmenimiz okulun bayrak direğini göstererek eğer bir gün bayraklarımızın indiğini görürseniz bilin ki ülkeye düşmanlar saldıracaktır demişti.O gün çok korkmuştum artık paranoyaklaşmıştım her okula gelişimde bayrak yerinde mi diye bakardım.Bazı özel günlerde bayrak yarıya inerdi tamamen indiricekler diye çok korkardım.Bir gün bayrağı yıkamak için indirmişlerdi.Okula geldiğimde bayrak yoktu çok korkmuştum düşmanlar saldıracak bize falan sanıyordum meğer hiçbir şey olmadı. :grinning:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Küçükken çocuklar dua edince oluyo sanıyodum :D hatta 5. Sınıfta çok pis rezil olmuştum :D

Reaksiyon puanı
5,171
3. sınıfta falandım, öğretmenimiz okulun bayrak direğini göstererek eğer bir gün bayraklarımızın indiğini görürseniz bilin ki ülkeye düşmanlar saldıracaktır demişti.O gün çok korkmuştum artık paranoyaklaşmıştım her okula gelişimde bayrak yerinde mi diye bakardım.Bazı özel günlerde bayrak yarıya inerdi tamamen indiricekler diye çok korkardım.Bir gün bayrağı yıkamak için indirmişlerdi.Okula geldiğimde bayrak yoktu çok korkmuştum düşmanlar saldıracak bize falan sanıyordum meğer hiçbir şey olmadı. :grinning:
Bende kıyametin kopmasından çok korkardim. Bizim mutfak doğuya bakardı. Bende her gün sabah güneş doğudan doğuyor mu diye bakardım...

Not:Güneşin batıdan doğması kıyamet alameti imiş:D

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Okuma yazma bilmezdim.Her masaüstündeki logolara basardım.
Ne zaman bunu yapmayı bıraktın diye sorarsanız fifayı silmişim ondan yediğim dayaktan sonra ?

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Dünya Türkiyeden ibaret sanıyordum. Türkiye sınırları haricinde kalan tüm dünya denizdi. Paris de Konya taraflarındaydı :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Küçükken bazen kendimi çizgi film karakterleri yerine koyardım daha doğrusu Cartoon Network'daki çizgi filmlerdeki karakterler gibi hareketler yapardım. Bir robot vardı robotu bir şişman çocuk yönetiyordu ve onun yanında birisi ve robotta arka koltukta oturan birisi daha vardı. Ama çizgi filmin adı Transformers değildi. Bu çizgi filmi hatırlayanınız var mı?
Megas XLR bende çok severdim bunu.

Son düzenleme:

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Samuray jack çizgi filminde akuyu Allahtan büyük zannediyordum töbe töbe. (Boy olarak )