Küçük Ekran , Şarjı Uzun Süre Dayanan Dayanıklı Telefon !

Hangi Telefonu Uzun Süre Kullanım Bakımından Tavsiye Edersiniz ?

• Cats60

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sony Xz1

• Diğer Önerilere Bakmalısın !

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mraragorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar
Arkadaşlar sarjı uzun süre giden android telefon arıyorum. Ekranı büyük olmasın , sosyal medya açsın yeter yüksek grafikli oyun açmasına gerek yok ,dayanıklı olsun ( takılma donma olmasın) diğer androidlerden daha uzun dayansın atıyorum diyerleri 2 sene iken bu 3,4 sene dayansın . ( Daha ucuzu daha iyi olur ) 2500 Tlye kadar önerilerinizi alabilirim.
Cats60 baktımda dayanıklılık konusunda beğendim ama daha düşünüyorum , cat telefonları çoğu yerde satılmıyor.
Son zamanlarda mi markası tavsiye ediliyor bana uyan bir mi serisi varmı . Kamera foto çeksin yeter çok aşırı iyi olmasına gerek yok.
Telefonlarda belli zaman sonra yavaşlama donma çıldırma oluyo :) Uzun zaman olmasını istemiyorum. Almışken baya uzun gitsin diye düşünüyorum .
apple serisi kullanmak bana zor gibi geliyo o yüzden android dedim.
Öneriler için şimdiden Teşekkürler!

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Selamlar
Arkadaşlar sarjı uzun süre giden android telefon arıyorum. Ekranı büyük olmasın , sosyal medya açsın yeter yüksek grafikli oyun açmasına gerek yok ,dayanıklı olsun ( takılma donma olmasın) diğer androidlerden daha uzun dayansın atıyorum diyerleri 2 sene iken bu 3,4 sene dayansın . ( Daha ucuzu daha iyi olur ) 2500 Tlye kadar önerilerinizi alabilirim.
Cats60 baktımda dayanıklılık konusunda beğendim ama daha düşünüyorum , cat telefonları çoğu yerde satılmıyor.
Son zamanlarda mi markası tavsiye ediliyor bana uyan bir mi serisi varmı . Kamera foto çeksin yeter çok aşırı iyi olmasına gerek yok.
Telefonlarda belli zaman sonra yavaşlama donma çıldırma oluyo :) Uzun zaman olmasını istemiyorum. Almışken baya uzun gitsin diye düşünüyorum .
apple serisi kullanmak bana zor gibi geliyo o yüzden android dedim.
Öneriler için şimdiden Teşekkürler!
Sertifika konusunda en başarılı cihazlardan biri Galaxy S7'dir tavsiye edebilirim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...