Kripto Paralardan Olan Dogecoin 8 Kat Arttı!

Bu konuyu okuyanlar

psikolog cocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Dogecoin geçen haftadan bu yana neredeyse 8 kat arttı. Var mıydı elinde olan ? Elon Musk tweet attıktan sonra yükseldi diyorlar doğru mu ? Hala alınır mı sizce düşünceleriniz nelerdir merak ediyorum.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Öyle diyorsunuz ama chz de bu şekilde yükselmişti ve şimdi 5 tl seviyelerinde hala.
Chz birçok anlaşma yaptı. Güzel bir projesi var. Dogecoin'in arzı sınırsız olan ve hiçbir şey vadetmeyen bir coin. Çok suni pump yiyor. Alanların çok fena elinde patlayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doge, Holo, Btt, Win gibi coin/tokenler tamamen balondur.

psikolog cocuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkasında Elon amca var o yüzden.
Bende biraz ona güveniyorum.Elon amca güzel destek veriyor diyorlar attığı tweetler uçuruyormuş doğruysa.

güle güle gpular
Bence de GPU'lar yok zaten ortada iyice kalmayacak :D

Chz birçok anlaşma yaptı. Güzel bir projesi var. Dogecoin'in arzı sınırsız olan ve hiçbir şey vadetmeyen bir coin. Çok suni pump yiyor. Alanların çok fena elinde patlayabilir.

Doge, Holo, Btt, Win gibi coin/tokenler tamamen balondur.
Holo Btt sanki düzeltmelerini yaptı. Yani yükseldikten sonra şu anlık fiyatları stabil gidiyor.

güle güle gpular
Bir ara okumuştum bir kripto para şirketi 18000 adet ekran kartı satın almıştı.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bende biraz ona güveniyorum.Elon amca güzel destek veriyor diyorlar attığı tweetler uçuruyormuş doğruysa.

Bence de GPU'lar yok zaten ortada iyice kalmayacak :D

Holo Btt sanki düzeltmelerini yaptı. Yani yükseldikten sonra şu anlık fiyatları stabil gidiyor.

Bir ara okumuştum bir kripto para şirketi 18000 adet ekran kartı satın almıştı.
Düzeltme falan yapması önemli değil. Hiçbir şey vadetmiyorlar. Bunlara "shitcoin" deniyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Kaynak

Hocam baya bilgilisin galiba bu konularda ben o kadar çok bilmiyorum.Genelde al-sat yapıyorum.
Çok bilgili değilim aslında. :)

Siz bilmeden al-sat yaparsanız, zarar edersiniz. Şu anki piyasada zarar etmezsiniz belki ama coinler sonsuza kadar yükselmeyecek. Sonuçta birilerinin çarkı döndürmesi gerekiyor.

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Çok bilgili değilim aslında. :)

Siz bilmeden al-sat yaparsanız, zarar edersiniz. Şu anki piyasada zarar etmezsiniz belki ama coinler sonsuza kadar yükselmeyecek. Sonuçta birilerinin çarkı döndürmesi gerekiyor.
RVN hakkında ne düşünüyorsun? Ben bir miktar aldım ancak uzun vadeli, öylece bıraktım unuttum gitti.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,186
Uzun vadede alanların elinde patlayacak coin.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Elon şuan dogeyi test ediyor gibime geliyor.''Ne kadar da yükseltebilirim?'' arayışı içinde.İstese şuan doge aleyhinde bir tweet atar.Sonra görün bakayım kargaşayı.Sonra alttan toplar.Yeniden iyi bir doge tweeti.Hooop hemşehrim nereye? zirveye tabi ki :)
Eğer gidipde doge aleyhinde twwet atsa ben şahsen satmam:(Elimde doge moge yok.)