Kredi kartı iptali hakkında

Bu konuyu okuyanlar

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Verirler mi diye bu akşam bir başvurdum yanlışlıkla 2 kere başvurdum hatta lap limit 2500 TL diyor Axess Gold kart sözleşme falan imzalamadim müşteri hizmetleri ni arayıp iptal edilir dimi kurye gelince teslim almayim dimi?

Bide şimdi kredi kartı çıkti ama benim kredi notum yok kullanmadım daha önce tekini mi iptal edeyim sizce ikisinide mi Kredi notu falan Zarar görür mü?

Müşteri hizmetlerini arayınca ne diyeyim?

Vazgeçtim mi?

Bide sigorta gibi birşey olabiliyor Muş buna para kesiyorlarmis bu varmı nereden bilecem?
Kart sözleşmesi

Link>>

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Almak isterseniz bir zararı olmaz. Kartı kuryeden teslim alarak müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Bir sorun yaratmaz. Veya evrakları teslim almayarak "eksik evrak" kaydından direk kartınız boşa düşebilir. Benim tavsiyem kartı teslim alıp talep ile iptal etmeniz olacaktır.

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Almak isterseniz bir zararı olmaz. Kartı kuryeden teslim alarak müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Bir sorun yaratmaz. Veya evrakları teslim almayarak "eksik evrak" kaydından direk kartınız boşa düşebilir. Benim tavsiyem kartı teslim alıp talep ile iptal etmeniz olacaktır.
1 tane alıp kullanmayım diyorum dikkatli
Ama şimdi kredi kartını aldığım gibi para keserse yıllık ücret beni kart aldığıma pişman eder dakka bir gol bir ücret keser falan ondan biraz kafam karışık

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Yılda bir defa kesme hakları var, bunu ilk bir yıl kullandıktan sonra alınacak şeklinde algılama. Bugün aldığın karta temmuz ayında yansıtma hakları var, ufak bir tehdit ile üyelik ücretinin iadesini talep edebilirsin. Kart iptali gibi veya yıllık üyelik ücreti olmayan kredi kartları var, onları tercih edebilirsin.

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Yılda bir defa kesme hakları var, bunu ilk bir yıl kullandıktan sonra alınacak şeklinde algılama. Bugün aldığın karta temmuz ayında yansıtma hakları var, ufak bir tehdit ile üyelik ücretinin iadesini talep edebilirsin. Kart iptali gibi veya yıllık üyelik ücreti olmayan kredi kartları var, onları tercih edebilirsin.
İptal ettim kartın tekini arayıp limit 2500 gözüküyor halen dursa mı iptal mi etsem bilemedim

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
İptal ettim kartın tekini arayıp limit 2500 gözüküyor halen dursa mı iptal mi etsem bilemedim
Hiç kullanmazsan kartı aidatını kesmiyorlar ama bir defa kullandığın zaman acımaz keserler aidatı. Ayrıca kartın eline vardıktan sonra kart şifreni oluşturmazsan eğer yanlış hatırlamıyorsam 6 ay içersinde otomatik kapanıyor.

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Hiç kullanmazsan kartı aidatını kesmiyorlar ama bir defa kullandığın zaman acımaz keserler aidatı. Ayrıca kartın eline vardıktan sonra kart şifreni oluşturmazsan eğer yanlış hatırlamıyorsam 6 ay içersinde otomatik kapanıyor.
3 günlük sigortam var 2016 dan askerden geldim işe girdim
2500 limitli kart nasıl verdi anlamadım

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Standart bankalar işte. Tuttuğunu koparmak istiyorlar :)
Ama 2016 dan beri hep Akbank kartımı kullanıyorum fatura ödemiyorum elektrik su alışveriş askerdeyken bile 700 TL maaş yatırıyordu Akbank vadesiz banka kartı hesabıma

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Ama 2016 dan beri hep Akbank kartımı kullanıyorum fatura ödemiyorum elektrik su alışveriş askerdeyken bile 700 TL maaş yatırıyordu Akbank vadesiz banka kartı hesabıma
Fatura ödüyorum yanlış yazmışım

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Tamam işte hesaba para giriş-çıkışı olduğundan kredi kartın onaylanmıştır