Koruyucu kılıfa bu parayı verir misiniz?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Akıllı telefonunuzu düşmelerden veya çizilmelerden korumak istiyorsanız alacağınız kılıfı iyi seçmelisiniz. Şık telefonunuzu kütük gibi göstermeyen kılıfı inceliyoruz.

İnceleme videosunu izlemek için buraya tıklayın.

Fiyatı 150 TL olan bu kılıfı satın almayı düşünüyor musunuz?

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
güzel kılıf ama çok pahalı

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İşte buna israf deniyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İşte buna israf deniyor.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
kap takma daha iyi tamam iyi güzel ama 150tl nedir ya:)

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kılıf iyi de parası bir kılıf için bayağı tuzlu

Kılıf iyi de parası bir kılıf için bayağı tuzlu

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=2]Troy[/MENTION] Hakkı abi merhabalar bende iPhone 5 kullanıcısıyım buna benzer bir kılıf aldım ebaydan fakat kılıfı taktığımda cihaza çekim güçünde düşme meydana geliyor aynı ortamda kılıfsız2 diş cekiyor iken kılıf ile 0 çekim güçü ? normal mi bu

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
aynı kılıfı 10 liraya bulabilirsiniz.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Telefon 2000TL olabilir ama 150 TL için bir kılıf çok pahalı.

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
millet 150 liraya telefon alıyor bunlar kılıf geçenlerde telefonum bozuldu tablacıdan aldım 5 liraya nokia 3310 taş gibi kılıf felanda istemez kavgaya girilir yeminle :)

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bende moshi satıyorum şu ana kadar orjinal ürün sanıyordum ama 150 tl yi görünce içime kuşku düştü anlamanın yolu ne onu da bilmiyorum herşeyin çakması var günümüzde

bende moshi satıyorum şu ana kadar orjinal ürün sanıyordum ama 150 tl yi görünce içime kuşku düştü anlamanın yolu ne onu da bilmiyorum herşeyin çakması var günümüzde

Oby_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bakın dikkat ederseniz konunun içeriği başlıkta tamamen özetlenmiş. '' Telefonu rezil etmeyen kılıkf ''. Yani bu ne demek oluyor ... Bu telefon zaten rezil,nasıl ederizde bunu minumuma düşürürüz.İphone 'u nasıl ederizde şu kütüklüğünden kurtarırırızın derdi değilmi bu ? Ah ayfon vah ayfon kütüğün nerede ?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Bakın dikkat ederseniz konunun içeriği başlıkta tamamen özetlenmiş. '' Telefonu rezil etmeyen kılıkf ''. Yani bu ne demek oluyor ... Bu telefon zaten rezil,nasıl ederizde bunu minumuma düşürürüz.İphone 'u nasıl ederizde şu kütüklüğünden kurtarırırızın derdi değilmi bu ? Ah ayfon vah ayfon kütüğün nerede ?

İphone un neresi rezil ki?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61

yaş 28 ama mesaj içeriği tek hane olmuş :) beğenmiyor olabilirsiniz ürün babanınızın rakip firmasına ait olabilir ama hiç bir şekilde kullancıların bedel ödeyerek aldıkları ürün hakkında antin kuntin yorum yapmak özellikle 28 yaşına gelmiş bazı şeyleri aşmış bir insanın sarfdeceği sözler olmamalı :)
konuya gelecek olursak 20 tl ye bunun çok çok daha iyisi var 3 renk aldım bir ara paylaşırım hatta dh de baya bi arkadaşa gönderdim bulamadıkları için :)

yaş 28 ama mesaj içeriği tek hane olmuş :) beğenmiyor olabilirsiniz ürün babanınızın rakip firmasına ait olabilir ama hiç bir şekilde kullancıların bedel ödeyerek aldıkları ürün hakkında antin kuntin yorum yapmak özellikle 28 yaşına gelmiş bazı şeyleri aşmış bir insanın sarfdeceği sözler olmamalı :)
konuya gelecek olursak 20 tl ye bunun çok çok daha iyisi var 3 renk aldım bir ara paylaşırım hatta dh de baya bi arkadaşa gönderdim bulamadıkları için :)

Reaksiyon puanı
16,118
telefon'un degerine gore secmek gerek iphone icin deger.

telefon'un degerine gore secmek gerek iphone icin deger iphone5 icin deger.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
@Troy Hakkı abi merhabalar bende iPhone 5 kullanıcısıyım buna benzer bir kılıf aldım ebaydan fakat kılıfı taktığımda cihaza çekim güçünde düşme meydana geliyor aynı ortamda kılıfsız2 diş cekiyor iken kılıf ile 0 çekim güçü ? normal mi bu

İlk defa duydum. Nasıl bir kılıf o? Çelik kasa içine koyuyorum deme sakın.

Ölü Pixel

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aliminyum ve plastik karısımi birşey ebaydan aldım ürünü 5 dolara çok saçma kılıfsiz 3G full çekiyor ilen kılıf ile birlikte bir veya iki cekim gücü düşüyor acaba bu hani elle kavrama muhabbetleri vardı cekim gücünü düşüren onlara istinaden böyle bir durum olabilir mı

Aliminyum ve plastik karısımi birşey ebaydan aldım ürünü 5 dolara çok saçma kılıfsiz 3G full çekiyor ilen kılıf ile birlikte bir veya iki cekim gücü düşüyor acaba bu hani elle kavrama muhabbetleri vardı cekim gücünü düşüren onlara istinaden böyle bir durum olabilir mı

m9fbt.jpg

m9fbt.jpg

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Günümüz dünyasında 3 ayda bi telefon değiştirenler var yani. Bir kılıfa bence o para verilmez. Al 50 TL ye iyi bi kılıf kullan.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kılıf kullanmıyorum dikkat ettikten sonra fazla birşey olmaz. Ama ben nedense kılıf kullanmayan iphone sahibi görmedim

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tasarımı pek hosuma gitmedi ayrıca fıyatıda ÖÖhhhh yanii:D

Tasarımı pek hosuma gitmedi ayrıca fıyatıda ÖÖhhhh yanii:D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bu arada elimde htc one var ama maalesef kılıf yok :( bişey olacak diye tırsıyorum. 2 binnara cihaz :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
HTC Türkiye üzerinden geldi. Sanırım tedarik sıkıntısı sadece bizde değil, tüm dünyada var. Hayatının şanslarını kaçırıyorlar.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Benim telefon şarj tutmamaya başladı, yeni telefon gerek. 2000 TL vermeyeceğim tabiî.
Kılıfa da 150 TL bayılmayacağım. :D

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Telefonda kılıf kullanmak gözüme hitap etmediğinden dolayı kullanmıyorum, Cihazı alırken Milimetrenin onda birine bakarız, aldıktan sonra 1,5 cm kalınlığında kılıf takarız. :)