Koronavirüs yeniden mutasyona uğradı! Korkunç gelişme!

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Doğrusu o tabii ki ancak herkes bir yerden sonra evde sıkılıyor.
Sıkılıyorsan o evinde üstünde örümcek gezen kitaplığını temizlemeyi ve o kitapları ne yapabileceğini düşünmeyi dene.

Reaksiyon puanı
16,118
Sıkılıyorsan o evinde üstünde örümcek gezen kitaplığını temizlemeyi ve o kitapları ne yapabileceğini düşünmeyi dene.
ne yani örümcekten korkuyon? güvenlikçi olma o işte çalıştığın yerlerde örümcekler,hamamböcekleri,arılar üzerinde gezebiliyor elimi eşekarısı sokmuştu bişey olmadı ...

gamercat

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
282
Aşı bulunsa bile bunun için çözüm olmayacak artık hatta tekrar mutasyona uğrayıp daha kötüsü bile olabilir. Markete gittiğimde ürün seçerken en sonunda ayağımla alacağım, halen ekmek alırken bile ekmeği avuçlayan dedeler, nineler var :D
ben bunu okurken ekmek yiyior olmam

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
ne yani örümcekten korkuyon? güvenlikçi olma o işte çalıştığın yerlerde örümcekler,hamamböcekleri,arılar üzerinde gezebiliyor elimi eşekarısı sokmuştu bişey olmadı ...
aga

ne alaka

ben kitaplığa hiç dokunulmamış o yüzden böcekler yuva yapmış anlamında dolaylı yoldan kitap oku dedim yani sen nerelere çektin? not: güvenlikçilerin çalıştığı yerleri biliyorum eski eve taşınırken güvenlikçinin kulübesinin yanında 20-30 cm boyutunda bir böcek vardı sırf onun yüzünden oraya taşınmayı istemedim

ama

taşındık :D

neyse de kitap okuyun diyorum yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modum adam şaka yapıyor bence sakin
hayır şaka yapmıyorum kitap okuyun da hem can sıkıntınız geçsin hem de biraz kültürlenin hani kültürlenmiyorsanız da okuma ve anlama yeteneğiniz (hakaret anlamında değil) gelişir.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
COVID-19 salgınına henüz daha tamamen bir aşı bile bulunanamışken, bilim insanları korkunç haberi açıkladı. Uzmanların yaptığı son araştırmaya göre Koronavirüs, korkunç bir mutasyona uğradı. D614G olarak adlandırılan bu yeni mutasyon türü çok daha tehlikeli ve çok daha bulaşıcı. Yeni tür önceki türlere göre yaklaşık 10 kat daha ölümcül ve 10 kat daha bulaşıcı!
Ekli dosyayı görüntüle 112731
Yeni formda olan bu virüsün diğer türlere göre çok daha agresif olduğu ve diğer formlara göre çok daha bulaşıcı olduğu söyleniyor. D614G isimli yeni mutasyon türünün Malezya'da ortaya çıktığı iddia ediliyor.

Haberin tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
Buna ragmen halen okulların açılmasını isteyen bir kesim var en azından bu dönem de uzaktan egitim olmalı şubatta okullar açılır inşallah

kabare_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
eğer doğruysa geçmiş olsun yeniden ev karantinasına dönüyoruz demektir

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,169
aga

ne alaka

ben kitaplığa hiç dokunulmamış o yüzden böcekler yuva yapmış anlamında dolaylı yoldan kitap oku dedim yani sen nerelere çektin? not: güvenlikçilerin çalıştığı yerleri biliyorum eski eve taşınırken güvenlikçinin kulübesinin yanında 20-30 cm boyutunda bir böcek vardı sırf onun yüzünden oraya taşınmayı istemedim

ama

taşındık :D

neyse de kitap okuyun diyorum yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır şaka yapmıyorum kitap okuyun da hem can sıkıntınız geçsin hem de biraz kültürlenin hani kültürlenmiyorsanız da okuma ve anlama yeteneğiniz (hakaret anlamında değil) gelişir.
Sakin ağam ben şaka yapıyorsunuz anladım

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Sakin ağam ben şaka yapıyorsunuz anladım
bu arada önemli tavsiye: kitapları beğenmediysen beğenmedim de. ben mesela daha yeni melih tuğdağ'a mail attım abi son kitap olmamış diye :D
Edit: mail adresi sıkıntılıymış readmail hatası falan veriyor :D

Son düzenleyen moderatör:

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Konu ile ilgisiz yazanları en sonunda direkt şikayet edeceğim, konu “korona” konuyla ilgili cümlesi bulunmuyor ama saçmalıyor. Başlık virus ile ilgili, ilk önce başlığı ve içeriği okuyup daha sonra onunla alakalı açıklama yapmanız lazım, üye ve üyelerin ne yazdığıyla direkt konuyu farklı yere çekmek gibi bir amacınız var ise gereken yapılacaktır bu konuyla ilgili.

Virüs mutasyona uğrandığı söyleniyor bu konu hakkında fikriniz var ise belirtin, başka üyelerin ne yazdığı o üyeleri ilgilendiren sorundur

Ekleme forum kulları:
5-) Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

Tamam.

Reaksiyon puanı
16,118
ilgisiz mesaj göremiyorum nerede? covid-19 ilk mağdencilerde görülmüş ve yayılmış gizli silah araştırmasından çıkmış pazar kamuflaj... bunu açıklayan çinli bilim insanları yok olmuşlar...