Öneri Korku Filmi Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar biz neredeyse 450den fazla korku filmi izledik artık bulmakta zorluk çekiyoruz
Acaba bildiğiniz işte bu çok korkutucu yatamazsın falan dediğiniz korku filmi önerileriniz var mı

Şunlara dikkat edin

1- Yabancı Film olsun
2- Yeni Film olsun (yani 2018-2019-2020-2021 yılları arasında olsun)
3- Zombi Filmi olmasın
4- Vampir Filmi olmasın

Lütfennn
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha yazmayı unutmuşum Kore Japon ve Çin filmi olmasın

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
243
Don’t Breathe kesinlikle öneririm. 2016’da çıkmış, arkadaşlarla geçen sene izlemiştik. Benim gibi cinli filmlerden sıkıldıysanız bu film tam size göre. Google’da aratınca 2. filmine denk geldim. 12 Ağustos’ta çıkıyormuş. Olay kurgusu da muhteşem. Korku filmleri beni korkutmaz ve saçma gelir ama bu film sarmıştı.

olayı anlatayım; birkaç genç, emekli bir askerin evini soymak istiyorlar. Hedef evde tek bir kişi yaşadığı ve bu kişi de yaşlı ve savaş gazisi kör biri olduğu için bu fikir onlara daha cazip geliyor. Eve giriyorlar ve olanlar oluyor..

Reaksiyon puanı
16
teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Don’t Breathe kesinlikle öneririm. 2016’da çıkmış, arkadaşlarla geçen sene izlemiştik. Benim gibi cinli filmlerden sıkıldıysanız bu film tam size göre. Google’da aratınca 2. filmine denk geldim. 12 Ağustos’ta çıkıyormuş. Olay kurgusu da muhteşem. Korku filmleri beni korkutmaz ve saçma gelir ama bu film sarmıştı.

olayı anlatayım; birkaç genç, emekli bir askerin evini soymak istiyorlar. Hedef evde tek bir kişi yaşadığı ve bu kişi de yaşlı ve savaş gazisi kör biri olduğu için bu fikir onlara daha cazip geliyor. Eve giriyorlar ve olanlar oluyor..
Aaaa güzel bir f,lme benziyor çooook teşekkürler hemen bugün izleyeceğim