Köpekler gibi pişmanım ama...

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bundan 6 ay önce uzun süren bir ilişkim vardı ama maalesef şuanda bitmiş durumda ve saçma sapan nedenler yüzünden ikimizde birbirimizi severken bitti, bilmiyorum belkide öyle gerekiyordu. Ama ayrı kaldığımız her an onu düşünmemek unutmak için her şeyi yaptım yada en azından yaptığıma inanıyorum.
Başarabilirim sanmıştım ama yapamadım, hayat her gün onu bana hatırlatacak şeyler çıkarttı karşıma. Dün ise aradım 1-1,5 saat kadar konuştuk bütün hissettiklerimi anlattım yaşadıklarımı onu ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamadığımı ileriye dönük bütün hayallerimde planlarımda onun olduğunu o gidincede boşluğa düştüğümü herşeyi anlattım fakat hiç yanaşmadı. Ee sonuçta oda haklı yine mutsuz olmak var, ama ben bu sefer o kadar çok inanıyorum ki bu sefer herşeyin çok güzel olacağına içim böyle pır pır düşüncesi bile yüzümü güldürüyor.
Uzun lafın kısası şuanda o Sakarya'da Bilg. Öğrt. okuyor, ancak ocakta gelecek ve görüşme sözü aldım ve tekrardan gönlünü kalbini kazanmak için birşeyler yapmam gerekiyor. Sizce ne yapmalıyım ?

Not : Ciddi bir konu lütfen laubali olmayalım.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
İlk hediye olarak ne vermiştin? Onu bir daha ver mesela.

Veya onu ilk ne yaparak çok mutlu etmiştin? Onu yap.

Ben yaptım, bu taktik işe yarıyor.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Zaten gelince konuşacakmışsın. Söylenecek tüm sözler söylenmiş. Bu saatten sonra yapılacak iş, ilişkiyi sıcak tutmak. Mümkün olduğunca ara konuş, ama arkadaşça, bu derin konulara girmeyerek. Samimiyetini hissettiği zaman o da bir ışık yakacaktır. Ama kırılan güveni mutlaka geri kazanmalısın ve bunu ona hissettirmelisin.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Eğer kalbini tekrar kazanman için taklalar atman gerekecekse durum vahim demektir. Birkez kaybettin mi tekrar kazanması zor. En azından onun da senin kadar istekli olup olmadığı önemli. Eğer değilse boşuna çabalama, yarın öbürgün tekrardan aynı duruma düşmen olası.

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hmmm aslında olabilir bunu bir düşüneyim, ama daha creative fikirlere ihtiyacım var sanırım.

Yada ilk gittiğimiz cafeye tekrar gidebiliriz önceden oturduğumuz yere oturabiliriz...

Bilemiyorum kafam durmuş bi halde şuanda.

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
anlatımınıza göre sizin için saçma sapan gelen nedenler karşı taraf için pek öyle değil herhalde , anlatımlarınıza pek itibar etmemiş görünüyor....bu saatten sonra ona güven
vermeniz önemli ( kısa sürede olmasını da beklemeyiniz ) , onu en iyi tanıyan siz olduğunuza göre onunla geçirdiğiniz her anı ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar bir deftere
yazın.. ne yapmanız gerektiğini bu defteri baştan sona okuduğunuzda bulacaksınız …
Kolay gelsin .....

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Zaten gelince konuşacakmışsın. Söylenecek tüm sözler söylenmiş. Bu saatten sonra yapılacak iş, ilişkiyi sıcak tutmak. Mümkün olduğunca ara konuş, ama arkadaşça, bu derin konulara girmeyerek. Samimiyetini hissettiği zaman o da bir ışık yakacaktır. Ama kırılan güveni mutlaka geri kazanmalısın ve bunu ona hissettirmelisin.

Onu devamlı yapıyorum zaten geri kazanmam gerektiğini biliyorum.

Eğer kalbini tekrar kazanman için taklalar atman gerekecekse durum vahim demektir. Birkez kaybettin mi tekrar kazanması zor. En azından onun da senin kadar istekli olup olmadığı önemli. Eğer değilse boşuna çabalama, yarın öbürgün tekrardan aynı duruma düşmen olası.

Ben sonuna kadar istekliyim ama onuda çok kırdım onada hak veriyorum. Tekrar geri kazanabileceğime inanıyorum.

anlatımınıza göre sizin için saçma sapan gelen nedenler karşı taraf için pek öyle değil herhalde , anlatımlarınıza pek itibar etmemiş görünüyor....bu saatten sonra ona güven
vermeniz önemli ( kısa sürede olmasını da beklemeyiniz ) , onu en iyi tanıyan siz olduğunuza göre onunla geçirdiğiniz her anı ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar bir deftere
yazın.. ne yapmanız gerektiğini bu defteri baştan sona okuduğunuzda bulacaksınız …
Kolay gelsin .....

Aslında tam tersi çok detaycı bir insan olduğum için en ufak şeylere takılıp karşımdakini kırabiliyorum, ama öyle deftere yazma flan şeylere pek itibar etmiyorum açıkçası

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Ortak bir arkadaşınız varsa söyle bu sayfanın linkini atsın. İlgisini çekecektir. Ne kadar çabaladığının bir kanıtıdır bu. Tabi çaresizliğinin de. Kim bilir belki okuyordur bile.

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yok okuyor olabileceğini sanmıyorum, ama şuan sakaryada orada ona ulaşabilecek bir ortak arkadaşımda yok...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Benimde durumum sizin gibi. Bende detaycıyım. Kızı çok sıkıyorum sorularla. Öyleymiş yani. Ayrılalı 3 hafta falan oldu. Arada bi iki konuşuyoruz ama genel olarak konuşmuyoruz. Arkadaşça konuşsam bir gün bana geri döner mi ? Kendisi aşırı gururlu . Yengeç burcu. Yengeç burcunun tüm özelliklerini taşıyor neredeyse. Bende başak burcunun. Siz başak burcu musunuz ? Sınıfından birinden hoşlandığını söyledi bana. Artık ona karışamadığımı yaptıklarının hayatının beni ilgilendirmediğini falan söyleyip duruyor. Benimle oynuyormuş gibi hissediyorum. Doğruyu söylemek gerekirse konuşmayalım çünkü konuşursak daha fazla umutlanacaksın ve gelmediğim zaman büyük darbe yiyeceksin dedi. Bende yani geri dönmeyeceksin ? diye sordum. Hayır belki gelmem dedi. Ben beklerim dedim. O kadar acı bişey ki. Sevdiğin başkasından hoşlanıyor. Seni umursamıyor hiç bir şeysin sen onun için. Onun için bir anlam ifade etmiyorsun. 5 aylık bir ilişkiydi. Herşeyim derdi bana. Bende ona meleğim derdim. Yaşanılan herşeyi unutmuş gibi sanki tanışmıyormuşuz ben ona platonik aşık biriymişim gibi davranıyor bana resmen. Sizce ne yapmalıyım ? Seviyorum hala .

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
büyük ihtimal ile ilişkini kurtaracaksın dostum. :)
taviz verme ama eski yaptığın hataları yapma
ilk başlarda nasıl onu canı gönülden dinliyor destekliyorsan yine aynısını yap.
geldiğinde çok güzel bir sürpriz ile karşıla onu :)

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
büyük ihtimal ile ilişkini kurtaracaksın dostum. :)
taviz verme ama eski yaptığın hataları yapma
ilk başlarda nasıl onu canı gönülden dinliyor destekliyorsan yine aynısını yap.
geldiğinde çok güzel bir sürpriz ile karşıla onu :)

İnşallah kardeşim. Aklımda birşeyler var ama hadi hayırlısı bakalım. Sonucu yazarım buraya zaten.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
valla basıma hıc boyle bır sey gelmedı daha once cok yardımcı olmak ısterdım ama maalesef olamıcam :D hersey tekrardan yoluna gırer umarım

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
sen eski sen olabilirsin ama o değişmiştir.. 6 ay az bi zaman değil, kız seni hala sevseydi sen onu aramadan o seni onlarca kez aramış olurdu şimdiye kadar. erkeklerin ilginç bir özelliği, kızı 10 yıl görmeseler de unutmazlar, aşkı içlerinde yaşama kabiliyetleri vardır.. ama kızlar öyle değil, 3 gün arama 4. gün tanımazlar eski sevdiklerini.

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sen eski sen olabilirsin ama o değişmiştir.. 6 ay az bi zaman değil, kız seni hala sevseydi sen onu aramadan o seni onlarca kez aramış olurdu şimdiye kadar. erkeklerin ilginç bir özelliği, kızı 10 yıl görmeseler de unutmazlar, aşkı içlerinde yaşama kabiliyetleri vardır.. ama kızlar öyle değil, 3 gün arama 4. gün tanımazlar eski sevdiklerini.

Yapısı gereği, o biz sevgiliykende öyle şeyler yapabilen birisi değildi zaten maalesef.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Ergenler ve aşk acısı. Ergenseniz ve aşıksanız hayat gerçekten de çok zor :) ben akışına bırak diyorum zorlama aşklara tahammülüm yok ne olacaksa olur

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Vatsapa gel diye 5 tane sms atıyorum gelmiyor. Facebookta. Mesaj atıyorum bakmıyor faceden baksa görüldü yazardı. Biri yorum yazıyor. Bende duvarına vatsapa gel yazıyorum. Resim açıktı görmedim diyor. Ama o adamın yorumunu görüp beğenebiliyor benim duvar yazımı göremiyor(!) bak bak. yorum da atıyom onuda görmüyor pcde ve hala online. telefon koltuğun arasındaymış. falanda filanda. soruyorum napıyon 2 saattirde gelmiyon diyorum.

Ayrıldık ya. Seni ilgilendirmez diyor bana. Ayrılalı 1 aya yakındır herşeyini alttan alıyorum iyi niyetli davranıyorum düzgün konuşuyorum her seferinde ağzıma... en sonunda az önce çektim s.tiri. yeter be yeter oh dedi engelliyorum dedi telden vatsaptan engelledi. hotmail hesapları elimde. o bilmiyor ama şifreyi biliyorken güvenlik sorularını değiştirmiştim. onaylama mail adresinide komple kendime çevirdim. birşey yapsa onay gelecek bana yani haberim olacak. asıl mail adresininde güvenlik sorusunu değişmiştim değişmediyse onuda değiştiricem. ordan facelerini değiştircem. ne b.k yiyo bakıcam. sonra da silsemmi ki ?

Bakın biliyorum kötü bir şey ama 1 aydır gecelerce ağladım erkek adam ağlar mı ağlıyor işte bize imrenirlerdi müthiştik mutluyduk. bana defalarca yalan söyledi vazgeçemedim. benden 3 kere vazgeçmeye çalıştı. salak saçma sebeplerden ayrıldık. barışmak için yapmadığım şey kalmadı. resmen oynuyor gibi davrandı bana. ne kadar sevsemde yeter artık. yeter.pazara kadar durucam bakiyim. açmazsa engellerimi. kırıcam hesaplarını o zaman nasıl paşa paşa geliyor. üşengeçte zaten. yeni hesap aç arkadaş ekle falan filan ohoooooooo.

Fazla gururlu. yani gelmesi geri dönmesi aylar sürebilir. napiyim. tamam kimse onun gibi olamaz ama kaderde biz olmak varsa elbet birgün biz oluruz. gelin bide siz görün abi halimi ya.

Neymiş çok soru soruyormuşum. Bıkmış falan filan. Ben yatmadan duamı ederim. Kaderde varsa benim olur. Sıkılmış sorulardan falan lan iki saattir facede napıyon diyom veya vatsapta geç yazıyor kimle konuşuyon diyorum. Okul nasıl geçti naptın diyorum hep sanane seni ilgilendirmez soru yok. Yeter a.k yeter engel atıyorum dedi. Dinlemeden etmeden. Göstericem ona gününü.

Vatsapta engel yiyince karşıdakinin online veya son görüldüsünü görebilir miyiz ? Mesajım tek tikti ama online gözüktü ? Son görüldü 23:28 gözüküyor. 25 geçe giden mesajım bile tek tik ama. ?

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Vatsapa gel diye 5 tane sms atıyorum gelmiyor. Facebookta. Mesaj atıyorum bakmıyor faceden baksa görüldü yazardı. Biri yorum yazıyor. Bende duvarına vatsapa gel yazıyorum. Resim açıktı görmedim diyor. Ama o adamın yorumunu görüp beğenebiliyor benim duvar yazımı göremiyor(!) bak bak. yorum da atıyom onuda görmüyor pcde ve hala online. telefon koltuğun arasındaymış. falanda filanda. soruyorum napıyon 2 saattirde gelmiyon diyorum.

Ayrıldık ya. Seni ilgilendirmez diyor bana. Ayrılalı 1 aya yakındır herşeyini alttan alıyorum iyi niyetli davranıyorum düzgün konuşuyorum her seferinde ağzıma... en sonunda az önce çektim s.tiri. yeter be yeter oh dedi engelliyorum dedi telden vatsaptan engelledi. hotmail hesapları elimde. o bilmiyor ama şifreyi biliyorken güvenlik sorularını değiştirmiştim. onaylama mail adresinide komple kendime çevirdim. birşey yapsa onay gelecek bana yani haberim olacak. asıl mail adresininde güvenlik sorusunu değişmiştim değişmediyse onuda değiştiricem. ordan facelerini değiştircem. ne b.k yiyo bakıcam. sonra da silsemmi ki ?

Bakın biliyorum kötü bir şey ama 1 aydır gecelerce ağladım erkek adam ağlar mı ağlıyor işte bize imrenirlerdi müthiştik mutluyduk. bana defalarca yalan söyledi vazgeçemedim. benden 3 kere vazgeçmeye çalıştı. salak saçma sebeplerden ayrıldık. barışmak için yapmadığım şey kalmadı. resmen oynuyor gibi davrandı bana. ne kadar sevsemde yeter artık. yeter.pazara kadar durucam bakiyim. açmazsa engellerimi. kırıcam hesaplarını o zaman nasıl paşa paşa geliyor. üşengeçte zaten. yeni hesap aç arkadaş ekle falan filan ohoooooooo.

Fazla gururlu. yani gelmesi geri dönmesi aylar sürebilir. napiyim. tamam kimse onun gibi olamaz ama kaderde biz olmak varsa elbet birgün biz oluruz. gelin bide siz görün abi halimi ya.

oha oha oha :D bunları yapıyor sen hala onun gibi olamaz diyorsun. çok belli onun gibi olamayacağı. Kim yapar bunları be. nefret ederim insanlarla oynamaktan. yada benimle oynanmasından. senin kaybettiğin birşey yok inan. hatta unut gitsin kazançlı bile çıkarsın. Olaya 3. kişi gibi bakmayı öğren. sana neler yaptığını daha iyi kavrarsın.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bakın tek sorun şu ki o olmasada ben hala aşığım .Bu normal hali. Sevgiliyken o kadar iyiydiki. Mutluyduk falan. O halini bilmesem tamam diyeceğim ama böyle.Aşığım lanet olsun

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bir süre başka şeylerle ilgilen ? yok mu bir aktivite,iş falan ? kafanı boş tutmamaya çalış. ben böyle durumlarda sinirlenip daha çok çalışıyorum mesela :D (evet bende aşkın yan etkisi asabiyet oluyor)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ama şöyle de bişey var. Ondan kurtulmak istemiyorum ki. Benim olsun istiyorum. Kurduğumuz onlarca hayali gerçekleştirmek istiyorum. Onu geri istiyorum. Yaşadığımız onca şeye rağmen sil baştan başlayabilirim. Tek korkum haftasonu hesaplarını ele geçirdiğimde azıcık şansım varsada onuda kaybedeceğim. Belki özler .