Konuyu okuyan kişiler

drsakal

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Konuyu okuyan kişilerin gösterildiği satır, yeni temayla birlikte sayfanın en altına alındı.

Bu satır eski temada olduğu gibi en üstte olsa daha iyi olmaz mı? Çünkü konuyu okuyan kişiler, az çok o konunun varacağı noktayı tahmin etmenizi sağlıyor. Özellikle birkaç kişinin olduğu konular sürekli tartışma ortamına kayıyor. Bu satır benim o konudan uzak durmamı sağlıyor, forum huzuru açısından.

Ayrıca konuyu okuyan kişilerin fazla olduğu konular, hep daha fazla ilgimi çekiyor. Bazen sana önemsiz gelen bir konunun 2. sayfasında yapılan bir yorum veya sorulan bir soru konuyu çok keyifli noktalara getirebiliyor. Konuyu okuyan kişiler fazla olduğunda, diğer sayfalara da bakma ihtiyacı hissediyorum...

Bence bu satır sayfanın en altına atılmakla işlevliğini tamamen yitirdi. Bu satırın faydalı olabilmesi için tekrar sayfa başına alınması daha hoş olmaz mı?

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Temayla alakalı sanırım.Bu geçici temadan bikaç yüzyıl sonra kurtulduğumuzu varsayarsak sorun düzelir :)Yani eskisi gibi olabilir.

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Konuyu okuyan kişilerin gösterildiği satır olmasa daha iyi bence. Genelde konuyu berbat etme aşamasına kadar getiren bir etken olduğunu düşünüyorum. Kişiye göre yazmaktansa konuya göre yazmak daha iyi bence.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bencede üste alınsa daha iyi olur.Eski temadan alışmışım konuyu açınca direk kim okuyor kaç kişi var diye bakıoyrum ama yerinde olmadığını görünce yallah sayfanın altına in!

kavrak

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bence daha önemli bir sorunumuz var; tema değiştikten sonra forum daha geç açılıyor. önceden tıklar tıklamaz açılan forum şimdi 5-6 saniyede zor açılıyor. buda beni soğutuyor forumdan. son zamanlarda bu nedenle fazla takılmıyorum pek foruma. bilmiyorum sizinde böyle bir sorununuz varmı?

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Katılıyorum üste alınsın. Altta hiçbir işe yaramıyor.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Benimde hiç hoşuma gitmiyor altta olması yılların verdiği alışkanlıkları neden değiştirirler anlamıyorum... Ayrıca şöyle bir sorun daha var.. Eskiden resimleri büyük ve küçük haliyle görürdük yani resmin üstüne tıklayınca resim büyürdü ve o resimdeki şeyler daha iyi görünürdü.. Şimdi ise resmin sadece küçük halini görebiliyoruz... Buda hiç hoş bişey değil...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Yeni temayı bekleyin arkadaşlar.:)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Benim hiç bakmadığım biryer orası.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Başlık daha dikkat çekici :)

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Herkes gibi bu durum benimde hoşuma gitmiyor. Yeni temayı bekliyoruz artık ama onun da ne zaman geleceği soru işareti.