Konuk Hesabı Nasıl Yönetici Yaparım? (Windows 7)

Bu konuyu okuyanlar

Flaky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar herkeze
Ben windows 7 Professionel kullanıyorum ve yanlışlıkla hesabımı konuk hesabına aldım bunu nasıl tekrar yönetici hesaba çevirebilirim.Baya araştırma yaptım videoları izledim ama pc imde tek hesap olduğundan dolayı ve oda şuan konuk hesapta olduğundan dolayı hesap türüyle ilgili olan hiç bişeye izin vermiyor bi türlü yapamadım yardım edrseniz çok sevinirim bide detaylı anlatırsanız çok iyi olur saygılar....

Flaky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lütfen biri atsın ya acill :/

Arpeggione

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
windows 7 yi çok hatırlamıyorum kullanmayalı çok oldu ama yeni bir hesap açıp onu yönetici yaparsan ondan belki ayarlayabilirsin

Flaky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
windows 7 yi çok hatırlamıyorum kullanmayalı çok oldu ama yeni bir hesap açıp onu yönetici yaparsan ondan belki ayarlayabilirsin
onuda denedim ama açtırmıyor bana sadece yöneticiler yeniden hesap açabiliyor . Ben tek hsapta kaldım böyle napıcam bilmiyorum

Arpeggione

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dediğim gibi belki daha çok bilen biri gelirse cevap verebilir ama en kötü format atarsın

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Selamlar herkeze
Ben windows 7 Professionel kullanıyorum ve yanlışlıkla hesabımı konuk hesabına aldım bunu nasıl tekrar yönetici hesaba çevirebilirim.Baya araştırma yaptım videoları izledim ama pc imde tek hesap olduğundan dolayı ve oda şuan konuk hesapta olduğundan dolayı hesap türüyle ilgili olan hiç bişeye izin vermiyor bi türlü yapamadım yardım edrseniz çok sevinirim bide detaylı anlatırsanız çok iyi olur saygılar....
Ah kardeşim ah... anılarım depreşti sayende yıllar once bende aynı hatayı yaptim ve düzeltmek için bir yıldır araştırma yaptim bulamadım.. admin hesabını silince 1 yıl konuk hesapta kaldı program kuramazdım.. sonra pc bozuldu gitti.. format at gitsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar herkeze
Yeni bir windows 7 kurmaktan başka çaren yok...

Son düzenleme:

Flaky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ah kardeşim ah... anılarım depreşti sayende yıllar once bende aynı hatayı yaptim ve düzeltmek için bir yıldır araştırma yaptim bulamadım.. admin hesabını silince 1 yıl konuk hesapta kaldı program kuramazdım.. sonra pc bozuldu gitti.. format at gitsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni bir windows 7 kurmaktan başka çaren yok...
yapma be krall üzdü bak bu . Walla bende o kadar araştırdım ki şu 1 haftadır anlatamam sana. Yinede sağol adamsın :)