Konu Ile Alakası Olmayan Veya Anlamsız Olan Iletilerin Gönderilmesi Yasaktır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Konu ile alakası olmayan veya anlamsız olan iletilerin gönderilmesi yasaktır-atkaksoy501

@atkaksoy501 hocam benim yazdıklarımı sen silme artık lütfen. Anladım bu işlerle sen ilgileniyorsun galiba ama iyice sinir bozucu olmaya başladı. 5 şey yazıyorum 1 tanesini illa siliyorsunuz ya.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,380
Niye siliyorsun ki Atakan, bak arkadaşımız silinmesin demiş. Aşağıda ki butonu kullanabilirsin bence. Kaç puandı?

msedge_flwxQISUNJ.png

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Konu ile alakası olmayan veya anlamsız olan iletilerin gönderilmesi yasaktır-atkaksoy501

@atkaksoy501 hocam benim yazdıklarımı sen silme artık lütfen. Anladım bu işlerle sen ilgileniyorsun galiba ama iyice sinir bozucu olmaya başladı. 5 şey yazıyorum 1 tanesini illa siliyorsunuz ya.
Konuyla alakasız şeyler yazarsanız maalesef ki silmek zorundayım başka ne yapabilirim? Düşük sisteme oyun önerisi konusuna "yönetici ile moderatör arasındaki fark" sormuşsunuz. Bunu silmeyeyim de ne yapayım? Uyarı da vermiyorum yani insiyatif kullanarak. Devamı halinde uyarı da vereceğim. Bilginize.
Niye siliyorsun ki Atakan, bak arkadaşımız silinmesin demiş. Aşağıda ki butonu kullanabilirsin bence. Kaç puandı?

Ekli dosyayı görüntüle 154938
1 puandı sanırım. Bundan sonra daha sık kullanmam gerekiyor demek ki...

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Abi Premium üye özelliği ne zaman gelicek :D
Para basıp alınır ya hee? :D Ceza verilmesin Premium üyeye sadece Mesajları silinsin.
Olmaz mı?
Premium özellikte de artık premium kullanıcılara özel konulara girip seviyeli öneri, cevap ve tartışma yapardık. ?

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Premium özellikte de artık premium kullanıcılara özel konulara girip seviyeli öneri, cevap ve tartışma yapardık. ?
Forumu premium bir ortama çevirmek aslında biraz da kullanıcıların elinde. Bunun için para verilmesine gerek yok. Ancak yine de konu dışına çıkmayalım lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...