konsol vs pc

Bu konuyu okuyanlar

Emir_Kocak99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar şimdi ben para biriktiriyorum konsol almak için aslında aklımda 3 tane seçenek var pc,xbox one s,ps4 şimdi ben ps4 istiyorum ama xbox veya pc almadığım için pişman olurmuyum yani şimdi gamepass var bi yanda xbox ve pc de ama bu ps4 de yok yani xboxa karşı önyargım var bide ps4 fanboyuyum diyebilirim ama xbox gamepass ps4 de yok exclusiveler ps4de yok ben ne yapacağım

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
arkadaşlar şimdi ben para biriktiriyorum konsol almak için aslında aklımda 3 tane seçenek var pc,xbox one s,ps4 şimdi ben ps4 istiyorum ama xbox veya pc almadığım için pişman olurmuyum yani şimdi gamepass var bi yanda xbox ve pc de ama bu ps4 de yok yani xboxa karşı önyargım var bide ps4 fanboyuyum diyebilirim ama xbox gamepass ps4 de yok exclusiveler ps4de yok ben ne yapacağım
Bence buna siz karar vermelisiniz.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,547
Amacınız sadece oyun oynayıp internette gezinmekse, Windows'a ihtiyacınız olacağını düşünmüyorsanız PC'yi eleyebilirsiniz. XBOX vs PS4 konusunda fikrim yok, size kalmış bir karar.

Emir_Kocak99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bana bol oyun ver,ona harcayayım zamanımı eski oyunlarıda oynayayım istiyorum bide bütçe maalesef az cümlesini hangisi tamamlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben bu yaşıma kadar ağır ps4 fanboyuydum ama xbox gamepassi gördükten sonra hafif oraya kaydım aslında donanımsal olarak birbirine çok yakın konsollar ama ağır ps4 fanboyuydum sonra xboxa geçtim aklım orda kalır mı yani pişamn olurmuyum bana bol oyun ver,ona harcayayım zamanımı eski oyunlarıda oynayayım şu cümleyi bana yaşatır mı xbox

hangisi arkadaşlar yani x ve s arasında ne fark var? Verdiğim paraya değer mi

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
160
bana bol oyun ver,ona harcayayım zamanımı eski oyunlarıda oynayayım istiyorum bide bütçe maalesef az cümlesini hangisi tamamlar

ben bu yaşıma kadar ağır ps4 fanboyuydum ama xbox gamepassi gördükten sonra hafif oraya kaydım aslında donanımsal olarak birbirine çok yakın konsollar ama ağır ps4 fanboyuydum sonra xboxa geçtim aklım orda kalır mı yani pişamn olurmuyum bana bol oyun ver,ona harcayayım zamanımı eski oyunlarıda oynayayım şu cümleyi bana yaşatır mı xbox

hangisi arkadaşlar yani x ve s arasında ne fark var? Verdiğim paraya değer mi
Eski oyunları oynamak istiyorsanız Xbox daha avantajlı.Bu arada One X çok daha iyi diye biliyorum ancak paraya değermi emin değilim.

Reaksiyon puanı
160
series s diye birşey daha var aslında o konsolda düşünülebilir mi bütçem az ama o kadara çıkabilirsem xbox series s almalı mıyım mantıklı bir hamle olur mu
Series S’te 120 fps oynanabilen oyunlar var.Genel olarak fps çok daha fazla diye biliyorum.

Ama şuanki fiyatları bilmediğim için kesin konuşamam.

Emir_Kocak99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bide sonradan hdd veya ssd takıp depolama arttırılabilir mi 512 gb az çünkü

Emir_Kocak99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
tamamdır arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim birazcık gameplay videosu izledikten sonra kararımı kesinleştireceğim xbox one s de

Kramen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Tek cümle
Konsolda photoshop yapamazsın

Anlamayacaklara photoshop tan kastım birçok farklı şey...

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Düz iyi bir pc al daha rahat

TrugeDrop

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Hangisi işinizi görürse onu alın

Reaksiyon puanı
160
Normal işlerinizi halledebildiğiniz bir bilgisayarınız varsa pc çokta gerekli değil ama yoksa bende pc öneririm.

Son mesajlar