Komşum ile 1v1 yumruk dövüşü yapar mıyım?

kemanist

Üyecik
Yasaklı
Bugün keman aldım. Kemana fazla hevesim var. Lakin çok çalışmam lazım doğal olarak. Evde çalışırken çok ses yaparsam komşum ile 1v1 yumruk dövüşü yapma olasılığım var mı ?

nixc0r

Profesör
1v1 olacaksa armor al bir de pistolun kaliteli olsun. Yarı otomatik tavsiye ederim orta mesafe için, eğer çok yakın gelirse çek pistolü yeter. AWP falan da iş görebilir eğer komşun başka binadansa.
Bence en yisi pompalı alsın alsın yakın dövüşe girer büyük ihtimal normal silah seker vuramaz pompalı temiz iş

OzkanK.

Profesör
Apartmanda yaşamanın kuralları bir adabı vardır. Açıkçası bende sabah akşam alt katımda veya üst katımda keman çalan birisi istemem illaha olay çıkar. Apartman yönetmeliğinede karşıdır ayrıca imza toplayıp sizi dava edebilir hatta oradan attırabilirler.

Ben çok hayvan sever birisi olmama rağmen üst kattakilerde köpek var ve gece benim odanın üstünde kalıyor bir ulumaya başlıyor çıkıp köpeği kesesim geliyor o derece rahatsız ediyor ses :D
Ve senin hiç bilmeyen amatörce çalmaların kesin insanları delirtecektir...

MMTKR

Doçent
geçe herkesin uyuduğu bir saate yaparsan belki ama evinde istediğini yapmakta özgürsün çok sıkınıt çıkaracaklarını duşunmüyorum ben üst komuşunun evinde çocuklarıyla oynadığı maça bile ses çıkarmıyorum