Komşu kızı

Bu konuyu okuyanlar

Bir umut var

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
16 yaşındayım komşu kızına aşkımı itiraf ettim Red yedim fakat benden hoşlanıyor sanmıştım birlikte çok vakit geçirdik videomu bile çekti
Şimdi görmüyorum ama mutlaka bize gelecek aileleler samimi sayılır
Ne yapmalıyım yardım edin hala seviyorum

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Çırak ne geziyin lan burada snsjsnsnsjjs . Ben bu forumda dolaşıyom hep tesadüfe bak . Aga ben sana wp dan ne yazıyosam yap unut ya .

wson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
suan aranız ıyı mı degılse yapacak bısey yok yoluna devam et eğer iyi ise kendini geri çek bir süre soguk davran pesine duserse o zaman net anlarsın hoslanıp hoslanmadıgını

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Kız benden hoşlanıyor sandım çünkü öyle gözüküyordu her türlü belirtiler vardı ama Bi anda tersledi beni

belirli bir yaşta ya da arzu seviyesindeyken kız göz kırpsa bile sinyal olarak algılıyor beyin. kızlar altı çizili, büyük harflerle, italik yazılmış bir şekilde, caps lock ile "seni seviyorum" demedikleri sürece sevdiklerini düşünmeyin bi tavsiye olsun.

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359
Benim hiç sevgilim olmadı bırak kardeşim hayat kadınlarsız daha güzel kafan rahat oh mis işine gücüne yönel hayat sadece kadından ibaret değil ciddi ciddi benim hiç sevgilim olmadı ben istemedim işine gücüne bak hayatın sonu değil illada olsun dersen gız mı yok sana çık dışarı sür limonu kafana sonra gelir gızlar.

Reaksiyon puanı
197
Keşke itiraf etmeseydin kanka olarak kalsaydınız seni yakın arkadaşı olarak görmüş sana karşı bişe duymamış :(

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Kız benden hoşlanıyor sandım çünkü öyle gözüküyordu her türlü belirtiler vardı ama Bi anda tersledi beni
Kızların erkeklerle samimi olması illa ondan hoşlandıkları anlamına gelmiyor sen burayı yanlış yorumlamışsın bana kalırsa belki iyi bir arkadaş yada kardeş olarak görüyordur. Yaşın 16 daha bu kadar takılıp üzülme ilerleyen süreçte çok daha ciddi ilişkiler göreceksin :)

Reaksiyon puanı
197
Kızların erkeklerle samimi olması illa ondan hoşlandıkları anlamına gelmiyor sen burayı yanlış yorumlamışsın bana kalırsa belki iyi bir arkadaş yada kardeş olarak görüyordur. Yaşın 16 daha bu kadar takılıp üzülme ilerleyen süreçte çok daha ciddi ilişkiler göreceksin :)
Aynen öyle çok güzel anlatmışsın aga

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Üzülmeye gerek yok peşinden de koşma. Hemen kendini geliştirmeye başla her anlamda ve ona ne kaybettiğini zaman göstersin.