Komik karikatür

s.a.l.i.h

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Grmedim-_komik__karikatrler_karikatr__resimleri.jpg
viyana_kaplar_-_komik_karikatrler_karikatr_resimleri.jpg

kara_kalem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Salih, kardeşim ! güzel espriler yapılan bişeyler paylaşın da hep beraber gülelim. Böyle atalarınmızın kemiklerini sızlatmayalım.Öbür tarafta bu adamlar yakamıza yapışır haberin olsun. Dünyada dikili taşı olmayan adamlar onlara laf söylemesin. Lütfen!

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sayın yetkililer, konuyu açan şahıs bilinçsizce hareket edip böyle bir karikatürü koymuş olabilir ama sizleri Atalarımızla dalga geçen karikatürü sayfadan silmeye, mümkünse konunun kapatılmasına ve daha da mümkünse konuyu açan şahsın uyarılmasına davet ediyorum. Umarım bu davete icap edersiniz.

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Sayın yetkililer, konuyu açan şahıs bilinçsizce hareket edip böyle bir karikatürü koymuş olabilir ama sizleri Atalarımızla dalga geçen karikatürü sayfadan silmeye, mümkünse konunun kapatılmasına ve daha da mümkünse konuyu açan şahsın uyarılmasına davet ediyorum. Umarım bu davete icap edersiniz.
bu karikatürde bu kadar abartılacak atalarımızın kemiklerini sızlatacak bişey bulamadım ben..ayrıca bence espriler de fena da değil..

aarik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Salih, kardeşim ! güzel espriler yapılan bişeyler paylaşın da hep beraber gülelim. Böyle atalarınmızın kemiklerini sızlatmayalım.Öbür tarafta bu adamlar yakamıza yapışır haberin olsun. Dünyada dikili taşı olmayan adamlar onlara laf söylemesin. Lütfen!

Katılmakla birlikte arkadaşın bilmeden yaptığını düşünüyorum.

by_erdal21

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Bence gayet komik bir karikatür.Atalarının kemikleri neden sızlıyor anlamıyorum.İncitici birşey yok bence.Soru şurda aslında tarih öğretenler bize öyle abuk sabuk kalıplarla öğrettiler ki olacağı bu."Viyana kapılarına dayanmak".Her tarih kitabı sanki sözleşmiş gibi bu kalıbı kullanır."Viyana kapılarına dayanmak" tamam çok yaratıcı bir cümle ama bu cümleden gına geldi.Düşünün bi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı bize nasıl öğretildi.1881 de doğdu,karga kovaladı,öğretmeni adına Kemal eklemiş.Tarihin öğretilme şekline bakar mısınız.Kime sorsanız bu kelimeleri sıralar.Kim kendi hayat hikayesinde çocukken misket oynardı gibi bir ayrıntıyı ister.Kapılarına dayandı,karga kovaladı diye aynı cümlelerle tarih dersi görürsek böyle karikatürlerle de karşılaşmak kimseyi şaşırtmamalı.

h.gokyesil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu karikatürde bu kadar abartılacak atalarımızın kemiklerini sızlatacak bişey bulamadım ben..ayrıca bence espriler de fena da değil..

Senin espiri anLayışını sorguLamak Lazım Bende her hangi bi tepkı bıLe oLusmadı hönk :eek:hmy:

kara_kalem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tarih kitaplarında bişey yok ki sorun beynimizde... Kafamız sadece belaltına çalışıyor. Şehit olmak için gidilen yerler oralar, biz neye yorumluyoruz? Sonra da kemik sızlatacak ne var deniyor. Ülkesine 10m toprak katamayan bir nesil, Viyananın nerde olduğunu bilmeyen adamlar bu lafları eder. Osmanlı neden gitmiş avrupanın göbeğine rusyaya? heralde karı kız işleri içindir.Bizimkilerin başka ne derdi olur ki?

h.gokyesil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hadi ya! bizde 70 milyon nefesimizi tutmuş, senin bu espriye tepki vermeni bekliyoduk... Neyse başka sefer inşallah:w00t:

kusura bakmada bi türk olarak tarihimizle dalga geçilen yazılara gülmüyorum
bakıyorum hemen 69.999.999 kişiyi yanına aLmısın hemfıkırsınız:mellow:

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
abi komik şeyler koyunda hep beraber güleelim:S

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kusura bakmada bi türk olarak tarihimizle dalga geçilen yazılara gülmüyorum
bakıyorum hemen 69.999.999 kişiyi yanına aLmısın hemfıkırsınız:mellow:
Bir kişiyi daha senin hanene yaz.

Belki bu karikatürde çok abartılacak bir şey yok ama buna müsade eden daha büyüğüne de müsade eder. Bilindiği üzere her heyin dozu önce az olur sonra çok olur.