Kola, kahve ,soda ve sıcak su...

Bu konuyu okuyanlar

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kahve ile kolayı karıştırıp içmiştim.Arkadaş çok dinç tutuyor insanı sınavlardan önceki geceler iç konuyu 1 2 kere oku demişti bende yaptım 45 dk da konuyu silip süpürdüm gözlerim fıldır fıldır dı ama 45 dk sonra midem karıncalandı ve yatasım geldi yatağa yatar yatmaz uyudum.Sabah çok erken bir saatte uyandım ama gözlerim açılmıyordu zor bela tuvaleti buldum gözlerimi yıkadım ayna 2 tane gözüküyor her yer çift çiftti yatağa tekrar döndüm ama başım o kadar çok dönüyor ki döndüğüm yer annemlerin yatak odasıydı.Ben bunun farkına okula geç kaldığım için babam beni tekmelerken vardım.

Neyse bu anı unutmak için çok çabaladım arkadasıma anlattım olum ben ne bılım bole olacagını falan dedı neyse unuttuk biz bunu ama bir gün aklıma geldi.Ertesi gün okul yok ve uyuya kalsam bır sorun olmaz gibi yargılara vardım ve mutfağım yolunu tuttum...
Mutfakta önce kola aradım fakat bulamadım onun yerine fanta kan portakalı vardı onu çıkardım bir bardağa koydum üstüne 1 çay kaşığı kahve 4 kaşık cep sodası ve kaynamaya yakın sıcaklıkta su ilave edip karıştıracaktım ama bardakta suyu koyacak yer kalmamıştı köpürüyordu soda fazla kaçmış mutfak masası batıyordu temizledim falan tekrar aynı karışımı yaptım ve sıcak suyu kattım ama katmaz olaydım su sanki başka bir şeyın içine dökülüyormuş gibi kas katı kesildi o karışımın içinde karıştırıyorum zeytinyağının suyun içinde karışmaması gibi su da bu karışımda karışmıyor.
Kahve ile siyaha yakın bir renk alan karışım aralarda soda ve suyla birlikte beyazlaşıyordu önceleri içmeye korktum fakat 1 yudum alayım dedim.

1.yudumdan izlenimler:Dudağıma deydiği anda çok sıcaktı dilimi deydirdim önce kahve tadı geldi.

2. yudumdan izlenimler:Boğazımdan sıcak ama serinletici bir madde geçiyordu soda sanırım soluk boruma kaçtı ve öksürmeye başladım.Bundan sonra ki her yudumda boğazımda soda tadı vardı (çocuk aspirininin toz haline getirin ve dişlerinizin arasında kalanları dilinizle temizleyin işte orda oluşan tadın aynısı.

Bardağın sonuydu ben hiç bardağı ağzımdan çıkarmadan içmiştim.Tekrar soru çözmek geldi içimden ama sorular okunmuyordu ve ben kalemi tutamıyordum.Birden uyku bastırdı yatağa gittim ve yattım kaloriferi açık unutmuşum sabah bilincim yerine geldiğinde oda hamam gibiydi gözlerim yine açılmıyordu fakat ilk seferki kadar zor olmadı açmam açtığımda herşey yine 2 şer 2 şerdi mutluydum...
Ev uyuşturucusu yaparak ve 1 yudumdan birşey olmaz die bütün bardağı içen ben fazla dozda ev uyuşturucusu almıştım.

Var mı benim gibi bu tür değişik hareketleri olan arkadaşlar gelin toparlanalım kendi kokteyllerimizi yaratalım tutar bu kokteyller ben umutluyummm :D

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
naptin be sen usta.cola,kahve,soda,seker...Bide sen bunlari kaynatmissin.Cok kotu olmali bence :)
Denemk istiyorum hemen :)

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
şeker yok be şekeri nerden çıkardın :D

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Ne kadar doğru bilmiyorum ama çok kötü birşey bu.. :-\ ::)

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Doğru kanıya varmışsın gerçekten çok kötü ama güzel bir deneyimdi :)

Son mesajlar