Kol naklinde acı haber

mila12

Dekan
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
255
Antalya'da çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır hayatını kaybetti

Türkiye'nin ikinci çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır, iyileşip hastaneden taburcu olduktan sonra, aşırı ilgiden rahatsız olduğunu söyleyerek bir ay önce hastaneye dönmüştü. Fizik tedavi gören Kavdır, çift kol naklinden 101 gün sonra bugün saat 16.00'da, böbrek ve kalp yetmezliğinden hayatını kaybetti.

AMELİYATTAN 69 GÜN SONRA: "HEP BU GÜNÜ HAYAL ETMİŞTİK"

Ameliyattan 69 gün sonra taburcu edilen Atilla Kavdır ilk yapmak istediği şeyin eşinin ve çocuklarının ellerinden tutup gezmek olduğunu söylemişti.

Taburcu olduğu gün evinde habercilerin sorularını yanıtlayan Kavdır'ın 17 yıllık eşi Ayşe Kavdır, eşinin ilk kez eline dokunup, elini tuttuğu anı heyecandan anlatamadı. İlk kez kocasının elini tuttuğu anda neler hissettiği sorulan Ayşe Kavdır, şunları söylemişti:

"Sevinçliyim. 17 yıllık eşimin ilk kez elini tutuyorum. Sevinçliyim. Duygularımı anlatamıyorum. Hep bu günü hayal etmiştik. İnşallah kocamın parmaklarında alyans, kolunda saat taktığı günleri de göreceğim. Atilla’nın kolunda saatine baktığı günleri ve parmağında evlilik alyansımızı gördüğüm günleri hep istemiştim. İnşallah o günleri de yaşayacağız. Daha sonra da gönlümüzün istediği yerlere el ele kol kola gideceğiz."

CİHAN TOPAL'IN DURUMU İYİ

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde 2010 yılında başarıyla çift kol nakli yapılan Cihan Topal ise bugün Antalya'daki Cengiz Topel İlköğretim Okulu'nda öğrencilere süt dağıtımı törenine katıldı. Cihan Topal, öğrencileri Aydın'dan getirdiği erekleri de dağıttı. (DHA)

Kaynak

Alnair Alsad

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Allah rahmet eylesin. Yakınlarına da sabır versin.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Akdeniz Üniversitesi'nde çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır hayatını kaybettiği iddia edildi. Hastane, Kavdır'ın hayatını kaybettiği bilgisini doğrulamadı. Kavdır'ın durumu kritik...

610593160828.jpg

Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi'nde çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır hayatını kaybettiği iddia edildi. Ancak bilgi hastane tarafından doğrulanmadı. Kavdır bir süre önce nakil yapılan hastaneden taburcu edilmişti. Kavdır'ın 10 gündür Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kalp ve böbrek yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Prof. Dr. Ramazanoğlu: Yoğum bakım ünitesinde yaşam mücadelesini sürdürüyor ancak durumu kritik

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla Ramazanoğlu, çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır'ın yoğun bakım ünitesindeki tedavisine devam edildiğini ancak durumun kritik olduğunu bildirdi. Ramazanoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bazı yayın organlarında Kavdır'ın hayatını kaybettiğine yönelik haberlerin yer aldığını ancak bu bilginin doğru olmadığını söyledi. Kavdır'ın bir süredir yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edildiğini kaydeden Ramazanoğlu, ''Yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesini sürdürüyor ancak durumu kritik'' dedi.

kaynak

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Allah o kişiye şifa , yakınlarına kolaylık nasip eylesin.

mila12

Dekan
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
255
Babası fişinin çekildiğini gördüğünü söylüyormuş. Ayrıca babasına öldüğü bildirilmiş. Ama hastane daha yaşıyor diyor. Ortada bir anlaşmazlık var.

İnşallah yaşıyordur.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Allah rahmet eylesin..

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Rabbim hiç kimseyi sağlığı ile sınamasin
Allah acil sifalar versin sevdiklerine bağışlasin hayatını kaybetti ise allah rahmet eylesin allah taksiratlarini affeylesin

spybot

Guru
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
629
Allah rahmet eylesin..