Knight online

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BayScott

Üyecik
Arkadaşlar selam knight online başlamayı düşünüyorum mmorpg ve moba oyunlara hakim olduğum için öğrenmekte çok zorlancagimi sanmıyorum ne kadar sürede oyunu öğrenirim aylık 120 civarı para yatırcam ve arada bi 500 600 lira yatırcam oyunu öğrenme aşamasında ne yapmam gerek hangi yayıncıları izleyeyim hangi youtuberlari izleyeyim neler yapayım yardımcı olur musunuz??? Hadi Allah'a emanet cevaplarsanız sevinirim

Strasza

Asistan
çok basit bir oyun bağımlılığı da buradan geliyordu zaten. hala var olmasına şaşırdım bilmiyordum.

akilli55

Asistan
Bu oyunu sadece para kazanmak için oynayan, uğraşan ve en az 50 bin civarinda kar eden biri olarak soyleyeyim. Sakın başlama zevk icin baska free oyunlara yönel. Takdier, seçim senin

BayScott

Üyecik
Bu oyunu sadece para kazanmak için oynayan, uğraşan ve en az 50 bin civarinda kar eden biri olarak soyleyeyim. Sakın başlama zevk icin baska free oyunlara yönel. Takdier, seçim senin
65 levela kadar kastım ama bugün 81lvl duo bulup ama her zaman duom yok bu saatten sonra tek basımayım her ay para yüklicem 130 140 lira civarı sence bu oyunda bir yerlere gelemez miyim?Ben de bu oyundaki ticarete katılmak para kazanmak bir yerlere gelmek istiyorum lütfen yardım et

akilli55

Asistan
legal olarak para kazanman zor. cok saglam clana girmen lazim o da onbinlerce kişiden seni secmeleri oda zor. Para kazanman için oyunu illegal yontemlerle oynaman gerek. simdi hangi yontemler vardir bilmiyorum. 5-6 sene oldu ugrasmayi birakalı

stat counter