Klavyemi nasıl böyle yapabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Matrouk Bin Davoud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Bu modelin kendisinde mi var yoksa bir ayarla mı yapılıyor? Klavyemi nasıl bu 1. Foto gibi yapabilirim? Benimkisi 2. Gibi. Ayarları karıştırdım ama bulamadım maalesef.

1.

DB07E2CE-F68F-4083-82AA-ED520FFBF2E8.jpeg

2.

EFACE4D3-53EE-4A3F-A5D7-721F7D6CA35E.jpeg

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Fotoğraftaki klavye düzeni "İngilizce", sizin klavye düzeniniz "Türkçe Q". Fotoğraftaki klavyenin teması "açık", sizinki "koyu". Tab gibi tuşların büyümesi belki klavye düzenini değiştirdiğinizde olabilir. Denemenizi tavsiye ederim.

Matrouk Bin Davoud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Fotoğraftaki klavye düzeni "İngilizce", sizin klavye düzeniniz "Türkçe Q". Fotoğraftaki klavyenin teması "açık", sizinki "koyu". Tab gibi tuşların büyümesi belki klavye düzenini değiştirdiğinizde olabilir. Denemenizi tavsiye ederim.
Evet ordaki tab caps lock tuşlarının daha belirgin gözükmesini kastetmiştim. Klavyemi ingilizce yaptım ama gene öyle olmadı maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google Board ile sanirim.
Maalesef Google board ile olmadı.

uygulama varsa yapabilirsin yoksa olmaz :(
Bir arkadaş Google board olabilir demiş ama denedim olmadı maalesef, başka uygulamaları denemek gerek sanırsam.

Son düzenleme:

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Evet ordaki tab caps lock tuşlarının daha belirgin gözükmesini kastetmiştim. Klavyemi ingilizce yaptım ama gene öyle olmadı maalesef.

Maalesef Google board ile olmadı.

Bir arkadaş Google board olabilir demiş ama denedim olmadı maalesef, başka uygulamaları denemek gerek sanırsam.
andriod mi

Son mesajlar