Klavye ve Mouse seçimim sizce nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

yerliplaka80

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar uzun araştırmalar sonunda set olsun diye bu ikiliyi almaya karar verdim sizce seçimlerim nasıl ? Lütfen fiyatlara takılmadan almak istediğim ürünlere göre yorum yapın.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Işıklı mışıklı moruq efso.
Dark core çok iyi seçim. klavye ise cherry Mx switch var ise gerisi boş herkezin hakkı değil yani bize sadece hayırlı uğurlu olsun demek düşer alınca.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Dark core gelince bir inceleme konusu yaparsın artık ben baya araştırdım onu baya iyi ama kaplosuz olması benim için bir artı değil zaten sadece akşamları giriyorum bir akşam hareket etmemesi sinir bozabilir onun için gereksiz geldi Corsair Glaive ile rival 600 arasında kaldım rival 600 padlerin soyulma sorunu varmış en sonunda Glaive aldım klavye ise Logitech g105 pung oynadığım için klavye gereksiz kalıyor zaten alışkınım da bozmak istemiyorum.

yerliplaka80

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Dark core hem kablolu hem kablosuz olduğu için bir avantaj yeri gelir kablosuz da kullanır insan.Bende Glaive modelini son ana kadar düşündüm ama bir yerde çift tıklama sorunu oluştuğunu duyunca vazgeçtim.Sende Glaive de böyle bir sorun var mı ve ne zamandır kullanıyorsun.Bu arada glaive 2 modeli var biri normal biri Alaminyum diye geçiyor farkları ne anlamadım.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189

yerliplaka80

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tek farkı sizin gösterdiğiniz mx red switch benim ki mx speed switch olanından özellikle speed tercih ettim o yüzden fiyat farkını gözü aldım.