Klavye-fare-mouse pad-kulaklık/mikrofon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

valeyardoctor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Öncelikle bütün seti Razer dizmeyi planlıyordum ama sadece dış görünüşe önem veriyormuş onlar ve yazılımları da berbat imiş. O yüzden size sormak istedim. Başlıkta belirttiğim gibi hangi klavye, fare, mouse pad, kulaklık mikrofon önerirsiniz? Bütçem maksimum 2000 TL. Şimdiden teşekkürler.

NOT: Kulaklığın mikrofonunun çok iyi olması şart. Veya profesyonel mikrofon (samson, audio 2020 miydi ne onun gibi) + ses filtresi de önerebilirsiniz.
Veya "Ona gerek yok şöyle bir kulaklık var mikrofonu çok iyi" deyip öneri yapabilirsiniz. Tekrardan teşekkürler.

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Logitech yazılım konusunda iyidir. Mouse olarak G502, mousepad olarak G240 önerebilirim. Mousepadi kendim kullanıyorum boyutu tatmin edici, yüzeyide güzel. Klavye olarak G710+ önerebilirim, görünüm olarak sade ve şık. Ben kulaklık olarak g430 kullanıyorum yeterince tatmin edici istersen bir bak.

jack bauer

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Mouse: Logitech G500S
Klavye: Logitech G710+
Kulaklık: Logitech G35 olabilir. Klavye ve mouse'u kendim kullanıyorum gayet memnunum. Kulaklığıda çok araştırdım daha sorunla karşılaşanı görmedim. ( Yakın zamanda almayı düşünüyorum. ) Mikrofunuda gayet güzeldir.

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Razer kesinlikle kaliteli bir marka ama f/p olayında çok kötü gereksiz pahalı ama limitin 2000tl ise çoğu marka razerin verdiği kalite ve görsel hissi vermez bence benim 2000tl limitim olsa steelseries sensei veya razer mamba mouse, logitech g35 ya da razer kraken, mouse pad razer goliathus, klavyede razer blackwidow alırdım