Klanlar w15 teki can alıcı yenilikler

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Benim kaynaklar az kaldı biraz kaynak biriksin sabaha kadar. :D Yalnız şu çaylak koruması kalkınca tehlike başlıyor. :D Ben 300 küsür puanlardayken bi hafta giremedim var ya hesabı köle etmişler. :D Askeri iyi basmak lazım.

Aristotales

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hammadde sıkıntısı çekiyorum iflas edeceğim :D Odun ve kil

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Benim gitti çoğu, yarın öğlene kadar birikir baya. :D %20 artış da var zaten

TaYLaN52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aklımda kalan sorularınıza tektek cevap veriyim şimdi 12 eşşiz sırrı 48 saat elinde bulunduran klan oyunu birinci tamamlıyo w15 özelliklerinde aynen şöyle yazıyo

kazanma koşulları : bir klan 12 eşşiz sırrı 48 saat elinde bulundurur.

bu ifade bana w15 in bu koşul sağlandığında sıfırlanacağı anlamını getiriyor sizede eminim öyledir ben klansavaşları zamanında oynadım klanlar.org zamanındada az oynadım o yüzden bu kazanma koşulları felan klansavaşlarında olmadığı için bilgim yoktu araştırdım bu bilgileri edindim birde ben özellikle kuzeybatı ve kuzeydoğuya gelmenizi tavsiye ederim çünki diğer world lerden gelen tecrübeli adamlar kuzeybatıda başlıyo ekip halinde gelende var parça parça gelende var fakat dikkat ettim kuzeybatı ve kuzeydoğudaki klanlar isim yapmış klanlar diğer worldlerdeki durumlarınada baktım pusula felan var afyok var tehlikeli bölge yani heyecanlı olucak askerlere dikkat edin

Bonus köyler saçma sapan şeyler hepsinin ne işe yaradığı üstünde yazıyo mesela yüzde 100 demir üretimi yazıyo yani atıyorum günde 50 bin üretiyosa normal bi köy o bonus köyünde günde 100 bin demir üreticek başka bi işe yaradığı yok

Asker olayınada deyiniyim aramızda tecrübelilerde var yeni başlayanlarda anabinada aşağı kısımda tüm binaları göster seçeneğini işaretlerseniz tüm binaları gösterir orda hangi bina için ne şartlar gerektiğini görür ona göre şartları sağlarsınız.Demirci yi kurmaya bakın tabi maden kademelerinizi yükselticeksiniz ilk önce.başlangıç için 3 parolamız var görev baltacı ve maden kademeleri 4. eklersek oda yağma olucak barbar ve bonus köyleri yağmalayın bunları tabi yeni başlayan arkadaşlarımız için söylüyorum tecrübeliler zaten biliyodur.

birde çift hesapla oynamanızı tavsiye ederim internet paylaşımını verin çift hesap oynayın biri güneyde olsun diğeri kuzeyde kuzeyde tutunamassak güneyde devam ederiz boşa gitmemiş olur emeğimiz.

bide baltacı ile başlamanızı öneririm en iyi savunma saldırıdır çaylak koruması bitince önünüze gelene saldırın 26 puanlık köylere savunma askeriyle saldırmak kolaydır ama çaylak koruması bittiğinde 300 puanlı bi köyün askerlerini kırdığınızı düşünün her saldırdığınızda 5000 er maden çekersiniz hem geliştirmemişte olursunuz belki ilerde şartlar değişir düşman olursunuz felan yılanın başını küçükken eziceksiniz.

benim size tavsiyem kuzeydeki hesabınızda baltacı basın ful savunma ordusu basmayın hiç durmadanda yağma yapın kaybederseniz güneydeki hesaptan devam edersiniz ama garanti veriyorum çoğu komşunuza diz çöktürürsünüz yağma yapa yapa

benden bu kadar tecrübeli arkadaşlar oyunu biliyor zaten oyuna yeni başlayan arkadaşlarda yazımı okusunlar yeter parola belli görev maden kademesi ve baltacı çaylak koruması bitincede veriyosunuz yağmanın gözüne

oyunda beni arkadaş ekleyin benim linkimle üye olanlar zaten bende arkadaş ekli ama oyunu daha önce oynayanlarda eklesin

LoRD.TaYLaN VE tr6263 bu iki hesap benim ikisinide ekleyin

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
arkadaşlar ben böyle oyunları seviyorum ama hoşlanmadığım ve beceremediğim 2 durum var.Birincisi adamın 70-100 köyü oluyor.Ben okadar köy yapsam kontrol edemem.Diğeri strateji belirleyemiyorum.Ogame gibi olsa iyi olurdu.

TaYLaN52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum strateji olayında biz yardımcı oluruz sana forumda daha önce bu oyunu oynamış arkadaşlarda var birde w3 e felan bakarsan 20 milyon puanı olan adamlar var sence o arkadaşlar hiç pc nin başından kalkmıyormu?

premium puanla alınan hesap yöneticisi var kaç para olduğunu bilmiyorum ama ona ihtiyac duyana kadar rahat 1 senemiz var

bu arada herkez ayarlar kısmından oyuncu davet etme linkini alıp facesinde felan paylaşırsa iyi olur sonuçta bu oyunda köyünüz askeriniz puanınız değil oyunu kimlerle beraber oynadığınız önemli arkadaş sayınızın fazla olması avantajdır tabi

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Oynamayı düşünüyorumda okadar çok köyü kontrol edemem gerçekten.

TaYLaN52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında o özellikler sadece w15 te var klanlar.org da ilk defa uygulanan bir özellik oyuna tat katma amaçlı böyle şeyler yapıyolar bayraktan bahsettimmi size bilmiyorum ama bonus bayrakları var bayrakların özelliklerine göre avantaj sağlıyo size düşman askerlerini öldürerek felan bayrak kazanabiliyosunuz veya görev yaptığınızda bayrak veriyor size bayrak menüsünü oyunun sol üstünde küçük mavi ikon olarak görebilirsiniz oraya tıkladığınızda daha detaylı bilgi alabilirsiniz

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Biz hala oynuyoruz, diğerleri bıraktı galiba :p