Kitapları nereden bulabilirim

Bu konuyu okuyanlar

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Merhabalar Walter Isaacson Benjamin Fraklin ve Korkunç Ivan Kitaplarını nereden bulabilirim Walter Isaacson Kitabı internette bulamadım
Korkunç Ivan kitabını bkmkitap.com üzerinde buldum ama tedarik sürecinde nadirkitap üzerinde korkunç Ivan 400 TL'den başlıyor ucuza bulabileceğim öneriniz var mı

enesozdemirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Merhabalar Walter Isaacson Benjamin Fraklin ve Korkunç Ivan Kitaplarını nereden bulabilirim Walter Isaacson Kitabı internette bulamadım
Korkunç Ivan kitabını bkmkitap.com üzerinde buldum ama tedarik sürecinde nadirkitap üzerinde korkunç Ivan 400 TL'den başlıyor ucuza bulabileceğim öneriniz var mı
Kitapyurdu vardır .

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Hocam bazı sahaf siteleri var onlarda güzel temiz 2. el bulabilirsin

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Buradan vermiştim 10-14 gün bekledim stokta yok diye uyarı verip siparişi iptal etmiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Destekleriniz için sağolun arkadaşlar nadirkitap kitantik.com baktım yok piyasada kalmamış demek ki

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Buradan vermiştim 10-14 gün bekledim stokta yok diye uyarı verip siparişi iptal etmiştim

Destekleriniz için sağolun arkadaşlar nadirkitap kitantik.com baktım yok piyasada kalmamış demek ki

Korkunç İvanı başka yazardan alabilirsin.Kitabın soyu tükenmiş.

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291

Kitapyurdundan 2 seneden beri gelmesini bekliyorum

Konuda mesajım bulunsun benimde kitap ihtiyacım oluyor.
Ihtiyaç olan kitaplar konudaki kitaplar mı yoksa başka kitap mı başka kitap varsa yazın belki vardır

Hangi yazardan alabilirim?

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Kitapyurdundan 2 seneden beri gelmesini bekliyorum

Ihtiyaç olan kitaplar konudaki kitaplar mı yoksa başka kitap mı başka kitap varsa yazın belki vardır

Hangi yazardan alabilirim?
Korkunç İvan nasıl bir kitap stoklarda yok.:sweatsmile: İnternetten pdf bul ordan oku. ?

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Korkunç İvan nasıl bir kitap stoklarda yok.:sweatsmile: İnternetten pdf bul ordan oku. ?
Korkunç Ivan Rus Hükümdar IV.Ivan unvanı Korkunç Tarihçi Isabel de madariaga tarafından yazılmış ve iş bankası biyografi serisi bu arada miyop hastasıyım hocam maalesef pdf indirip okuyamam ama e-kitap olsa çok iyi olurdu

Skellige

Profesör
Reaksiyon puanı
3,774
Korkunç Ivan Rus Hükümdar IV.Ivan unvanı Korkunç Tarihçi Isabel de madariaga tarafından yazılmış ve iş bankası biyografi serisi bu arada miyop hastasıyım hocam maalesef pdf indirip okuyamam ama e-kitap olsa çok iyi olurdu
Malesef pes ediyorum yeni baskısı olmadan zor bulunur.Muhtemelen 2. el bulursun.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
istanbul'da yaşıyorsan aslıhan pasajı'na git mutlaka bulursun. ya da bir yakının varsa bakmasını rica et.

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
istanbul'da yaşıyorsan aslıhan pasajı'na git mutlaka bulursun. ya da bir yakının varsa bakmasını rica et.
Maalesef istanbulda yaşamıyorum ve yakınımda oturmuyor herkese teşekkür ederim arkadaşlar vaktinizi çaldığım için kusura bakmayın

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Maalesef istanbulda yaşamıyorum ve yakınımda oturmuyor herkese teşekkür ederim arkadaşlar vaktinizi çaldığım için kusura bakmayın
Dostum e kitap olarak okuyabilirsin. Kitabın yeni baskısı yoksa bulman biraz zor olur. Çok tutulmayan kitaplar genelde basılmıyor, eğer eskiyse bide bulman zor oluyor.

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Dostum e kitap olarak okuyabilirsin. Kitabın yeni baskısı yoksa bulman biraz zor olur. Çok tutulmayan kitaplar genelde basılmıyor, eğer eskiyse bide bulman zor oluyor.
Müsait bir zamanda kobo veya kindle almayı düşünüyorum

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Hocam bilgisayar programcılığı okuyorum zaten yeteri kadar bilgisayar başındayım daha da fazla bakmamam daha iyi.
Anlıyorum hocam. Hocam bende işim gereiği sabahtan akşama kadar bilgisayar başındayım aslında. Alışma meselesi.

Son mesajlar