Kısmetse Olur'da Dün Akşam Kim Elendi?

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
30
77ndGr.jpg


Kısmetse Olur
dün akşam eleme gecesi ile ekranlara geldi. Yapılan eleme sonucunda evden ayrılan isim damatlar evinden Arca oldu.

Kısmetse Olur her pazar akşamları olduğu gibi yine eleme gecesi ile ekranlara geldi. Yapılan oylama sonucunda kızlar evinden elenmesi için en çok ismi söylenen isim Sibel olurken damatlar evinde Arıca ön plana çıktı. Arca ve Sibel'in ikili potaya girdiği Kısmetse Olur eleme gecesinde açılan zarf sonrasında evden ayrılan ayrılacak ismin damatlar evinden olacağı belirtildi ve Arca eve yeni gelmesine rağmen veda etmek zorunda kaldı.

Dün akşam yayınlanan eleme gecesinde en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi de Sibel’in evden ayrılması gerektiğinin belirtilmesi oldu. Gökhan ile ilişkiye başlayan ve Gökhan'ın evden ayrılması nedeniyle evde ilişki düşünmeyen Sibel, diğer isimleri de rahatsız etti. İlişkiye başlama ihtimali olan kişilerin elenmesinden ziyade Sibel'in elenmesi istendi.

Kısmetse Olur’da Gökhan Sara Eve Döndü Mü?

Dün akşam potaya çıksa da Sibel elenmeyi başaramadı. Ayrıca dün akşam Gökhan Sara ve Sibel için sürpriz bir gelişme yaşandı. Gelinler evine giren Gökhan Sara Sibel ile zaman geçirirken Sibel'e büyük müjdeyi verdi. Yapım ekibi tarafından alınan karar gereği Sibel'in evden ayrılmasına izin verilmezken Gökhan Sara’nın eve girmesine izin verildi. Bugün yayınlanan yeni bölümde Gökhan Sara eve tekrar dönerken bu duruma en çok Sibel sevindi.
 

Son mesajlar

Üst