• GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
5b288ce75379ff1d4c033baa.jpg


Survivor yarışmasının sonlarına geldiğimiz bu günlerde haftanın elemesi gerçekleşti. Survivor 2018'in finaline gelinirken, elenme potasında Sema, Murat ve Turabi elenme potasındaki gitme adaylarıydı. Gelen SMS oyları sonucu belirledi. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte elenen isim ve veda ederken söylediği son sözleri

Survivor'da kim elendi sorusu sevilen programın takipçileri tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam kritik bir eleme gecesi heyecanı yer aldı. Bireysele dönen Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını Adem ve Nagihan kazandı. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim.
Survivor'da kim elendi sorusu gerçekleşen eleme gecesiyle birlikte belli oldu. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda da heyecan oldukça yüksekti. Oynanan dokunulmazlık oyunlarında bireysel olarak yarışan yarışmacılar zorlu anlar yaşadılar.
SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?
Survivor'da bu hafta kritik bir eleme gecesi heyecanı yaşandı. Tamamen bireysele dönen Survivor'da bu hafta yarışmacılar kendilerini koruma altına alabilmek adına savaştılar. Oynanan dokunulmazlık oyunlarında bayanlarda kazanan isim Nagihan oldu ve Nagihan, Sema'nın adını verdi. Erkeklerde ise Adem dokunulmazlığı kazanarak Murat'ın adını vermişti. Ada konseyi kararıyla da Turabi'nin adı eleme adayı olarak çıkmıştı. Sema, Murat ve Turabi arasında adaya veda eden isim Sema
oldu.


TURABİ VE DAMLA HAKKINDA AÇIKLAMA
Acun Ilıcalı yaptığı açıklamayla Damla'ya müjdeyi verdi. Damla artık oyun alanında yarışabilecek. Ayağındaki problemin çoğunun çözüldüğü belirtildi. Turabi hakkında yaptığı açıklamada ise hala oynama şansının olmadığını belirtti. Doktor Metin Kuş'un arkadaşlarıyla yapacağı toplantının ardından verilecek olan kararla birlikte 2 gün içinde Turabi hakkında karar verilecek. Önemli doktorların vereceği kararın ardından Turabi hakkında kesin karar verilecek.
ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor'da ödül oyunlarının kalitesi ve heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Alp Kırşan'ın sunumuyla bu akşam gerçekleşen ödül oyununda oldukça zorlu bir parkur vardı fakat ödül güzeldi. Ödülü kazanan takım uçakla bir yolculuk yaparak hamburger yiyecekler ve o şehirde alışveriş yapabileceklerdi. Bayanlarda kazanan isim Nagihan oldu ve yanına Hakan'ı aldı. Erkeklerde kazanan isim ise Anıl oldu ve o da yanına Hilmicem'i alarak ödüle gittiler.
YENİ ELEME SİSTEMİ NASIL?
Survivor'da eleme sistemi ve dokunulmazlık oyunlarında değişiklik yapıldı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, adaların birleştiğini ve dokunulmazlık oyunlarının takım halinde değil bireysel olarak oynanacağını söyledi. Yarışmacıların bundan sonra bireysel olacağını ifade eden Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu için kadınlar ve erkeklerin kendi aralarında yarışacaklarını da yarışmacılara açıkladı.
Ilıcalı'nın açıkladığı yeni eleme sistemine göre, kadınlar ve erkeklerde dokunulmazlığı kazanan isimler birer eleme adayı belirlerken üçüncü eleme adayı da ada konseyinde yapılacak oylama sonrası belirlenecek. Böylece eleme potasında üç aday yer alacak.

Kaynak Hürriyet
 

Creative

Müdavim
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,738
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,160
Puanları
113
Yaş
38
Hala bu meredi izleyen var mı yaw? Çok ilginç insanlarımız var..
 

Blue Stack

Doçent
Katılım
22 Mart 2017
Mesajlar
606
Reaksiyon puanı
253
Puanları
63
Vallaha dediğiniz gibi ilk çıktığı senelerde dikkat çekiyordu ama her sene aynı aynı sıktı artık. Bir sene Hayim düşüyor, diğer sene Murat vs. Değişen bir şey yok 10 yıldır, izlemesi zevk vermiyor. Zaten birkaç senedir sürekli aynı yarışmacılar yarışıyor.
 

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
Vallaha dediğiniz gibi ilk çıktığı senelerde dikkat çekiyordu ama her sene aynı aynı sıktı artık. Bir sene Hayim düşüyor, diğer sene Murat vs. Değişen bir şey yok 10 yıldır, izlemesi zevk vermiyor. Zaten birkaç senedir sürekli aynı yarışmacılar yarışıyor.

Ya bu bahsettiğimiz herşeyde geçerli mesela kurtlar vadisi de son zamanlarda eskisi kadar izlenmiyordu ana senaryodan çıkıp sürekli biri gider biri gelir stratejisi uygulamaya başladılar oda epeyce izleyici kaybetti sonra nakavt.
 
Üst