Kısa bir tatil için nereyi önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

monarosa

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Pandeminden dolayı bir çoğumuz evde sıkıldık. Bu durum bazı insanlar üzerinde gerginlik dahi yaratıyor. Alınan kısıtlamalarla vaka sayıları yavaş yavaş düşmeye başladı. Biraz deşarj olmak aldına kısa bir tatil iyi gelir diye düşünüyorum mart ayına bilet alacağım THY'den esnek seyahat uygulaması varmış gitmesem bile iptal edip değişiklik yapabiliyorum. Ama o dönemde nereler güzel olur bilemedim. Daha çok Antalya da antik kent gezmeyi düşünüyorum ama önerebileceğiniz bir yer var mı?

Arjinn

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
aslında önerebiliceğim neredeyse hiçbir yer yok ama van'a bir bakın derim
van gölünün kıyısında bir çok konaklama yyeri oluyor ve van gölü ise mükemmeldir hele ki mollakasım efsanedir

yigithankose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Ben senin yerinde olsam Antalya'da iyi bir otele giderim.Şimdilerde kimse yoktur.Fiyatlar da çok uygundur.Krallar gibi 1 hafta yaşarsın.Hee öyle zamanı değilken yaz tatili gibi otele gitmem diyorsan Uludağ'da bungalov ev tut.Mangalını götür.1-2 gün de kayak yaparsın.Biz ailecek gidicez bungalov eve.Polisiye indirimlerinden yararlanacağız.15 tatilde gidicez.1 gece 2 gün 3 yetişkin 1 çocuk 1250 lira ve 2 kahvaltı 1 akşam yemeği o kadar ve dediğim gibi polisiye indirimi.Yani tahminimce normal fiyatı bu paketin en az 1800-2000 TL bandındadır

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
İzmir, Mordoğan.

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Konya mevlena

İzmir efes

Trabzon uzungöl

Rize

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Pandeminden dolayı bir çoğumuz evde sıkıldık. Bu durum bazı insanlar üzerinde gerginlik dahi yaratıyor. Alınan kısıtlamalarla vaka sayıları yavaş yavaş düşmeye başladı. Biraz deşarj olmak aldına kısa bir tatil iyi gelir diye düşünüyorum mart ayına bilet alacağım THY'den esnek seyahat uygulaması varmış gitmesem bile iptal edip değişiklik yapabiliyorum. Ama o dönemde nereler güzel olur bilemedim. Daha çok Antalya da antik kent gezmeyi düşünüyorum ama önerebileceğiniz bir yer var mı?
Bodrum Gümbet tarafı olabilir.

metehanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Soğuk yer seviyorsan, manzaralar, müzeler, doğal parklar vs. gezmek istersen Eskişehir harika bir seçenek. Tek sıkıntı son 2 gündür -20 dereceleri gördü hava bir iki güne artacak sanırım. Sıcak yer seviyorsan da zaten Bodrum gibi yerler standart oldu.