"Kırmızı" derbi Fener'in!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Çarşı nerdesiniz şiştinizmi çok konuşuyordunuz Fenerbahçem çanınıza otu tıkadı gene:tt2::clap:

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Çirkefiliği Lugano, Bilica, Emre şerefsizi yapıyor kırmızıyı yine garibim Vederson yemiş :D

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Yahu Bilica Lugano Emre ne yaptı bu maçta :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu bilicanın yaptığı ne şimdi?

[SDNTV3]http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-sf2p/27647/000/508/103129396396433_61672.mp4[/SDNTV3]

WarriorEagle

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Çarşı nerdesiniz şiştinizmi çok konuşuyordunuz Fenerbahçem çanınıza otu tıkadı gene:tt2::clap:
Burdayız Söyle..Şişmedik dikkat et seni şiririm terbiyesiz labali .otu bizin sizin ilk yarıda 3-0 labiyerinize bölgenize tıkadık....hahahahha çok komikkkkkk hahhahahhahah lallalalalallala

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
Bu bilicanın yaptığı ne şimdi?

[SDNTV3]http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-sf2p/27647/000/508/103129396396433_61672.mp4[/SDNTV3]
amma taktınız bu olaya

abi adamlar direği yerinden söküyolar gol olmasın diye
gs nin kalecisi kaleyi terkediyodu gol atabilmek için
galibiyete ulaşmak için herşey yapılır

tamam bu hareketi beşiktaş yapmış olsa ve biz maçı kaybetsek bende laf ederimde bu kadar üstünde durmam sonuçta bütün herkes orda kazanmayı hedefliyo

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Kaybetmemizi tabiki ona bağlamıyorum, ama ortada bi çirkeflik var..

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Bilica işi biliyor adamım ya :D gol eklenmiştir :D

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
amma taktınız bu olaya

tamam bu hareketi beşiktaş yapmış olsa ve biz maçı kaybetsek bende laf ederimde bu kadar üstünde durmam sonuçta bütün herkes orda kazanmayı hedefliyo

arkadaş haklı(!).orda ayağını bile kırsan olurmuş.sonuçta kazanmayı hedefliyosun.sahaya yedek kulubesi falan girse.olmadı taraftar girse.hepsi olabilir.kazanma adına herşey olabilir.

sitede okuduğum en boş yorumlardan birisini yapmış arkadaşımız.:thumbup1:

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Burdayız Söyle..Şişmedik dikkat et seni şiririm terbiyesiz labali .otu bizin sizin ilk yarıda 3-0 la genital bölgenize tıkadık....hahahahha çok komikkkkkk hahhahahhahah lallalalalallala

Sana çok şey söylerdimde burdan banlanmak istemiyorum senin gibi lapinlerin yüzünden lafım sana değildi sen ne atlıyorsun oradan özelden gerekeni söyledim artık olafı nerene tıkarsan tıka

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Arkadaşlar kazanan sevinmeyi, yenilen tebrik etmeyi niye beceremiyor bizim ülkemizde. Neticede bu bir oyun, hiçbir oyun için birbirinize küfredip kalbinizi kırmaya değmez. Bu sene bir takım şampiyon olur seneye diğeri, takılmayın bunlara.

Aerop

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herşeyden Önce Oyuncularımızı Tebrik Ediyorum.Bu Maçı Fenerin Alacağını Biliyorduk Hakem 1 Penatımızı Vermedi.2.Penaltıyı Verdi Ama Bilica Penaltı Yuvarlağını Eşiyor Çukur Yapıyor Bobo Da Destekli Vuramıyor.

Ama Olsun.Fenerbahçeye Tebrikler.Şampiyonluk Gitti.
Kesinlikle katırıyorum. 6 Tane eksikle yeneceğimizi hiç sanmıyordum. 1-Lugano'nun elle oynadığı pozisyona penaltı verilmedi.
2-Bilica'nın kazdığı penaltı noktasına hiçbir tepki verilmedi.
3-Mustafa Denizli.. İbrahim Üzülmez'i çıkarıpta Serdar'ı nediye sokarsın şu maça?
4-Dakika 86 olmuş sen Holosko'yu sokuyorsun?

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
amma taktınız bu olaya

arkadaş haklı(!).orda ayağını bile kırsan olurmuş.sonuçta kazanmayı hedefliyosun.sahaya yedek kulubesi falan girse.olmadı taraftar girse.hepsi olabilir.kazanma adına herşey olabilir.

sitede okuduğum en boş yorumlardan birisini yapmış arkadaşımız.:thumbup1:
Yok oyle degil. Her seyin bi usulu adabi olur. Bence fener zaten iyi oynamis ve oyle gereksiz hareketlere gerek yokmus aslinda. Ama adam penaltiya sebep olunca ne yapacagini sasirmis anlasilan. Gozuken insan. Insan bi sari kart filan gorur...

Bide kazanmak adina her sey yapilmasin abi. Kazanmak icin futbol oynansin. Futbol konusulsun. Ama malesef bizde hemen hemen her macta hakemler konusuluyor. Sadece bu mac icin konusmuyorum. Genelde oyle. Real Madrid - Barcelona mac oynuyor. Sadece futbol konusuyor. Adamlar futbol oynuyor. Baska konular konusturmuyorlar...

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
bu arada Serdar Özkan Gs ile 4 yıllık sözleşme imzalmış...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Uyarı : "Özel Mesaj Yoluyla Spam Yapmak | Üyeleri Rahatsız Etmek" Forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen yorum ve özel mesajlarımıza dikkat edelim.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Her iki konuya da aynı iletiyi atıp forumu kirletme.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Ben hala inanmıyorum Adnan başkan böyle bir hata yapmaz, o adam bizde ilk 18'e bile giremez.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Öncelikle Fenerbahçe'yi tebrik etmek isterim.

Arkadaşlar lütfen yazdığımız yorumlara dikkat edelim. Kırıcı olmanın kimseye bir faydası yok.

Sevgilerle

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Maç öncesi demediğiniz kalmıyor yenildiğiniz zaman hep bir bahane ya :D Yenilgiyi kabullenin artık..

Bursasporlu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Erken havaya girmeyin yada girin ağlamanızı izlemek çok güzel olacak.

RealCeday

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fenerliler alışık zaten ağlamaya. Hep biz mi ağlatacağız bu sene de bursa ağlatsın :)

Galatasaraylıyım ama Bursaspor Sami Yen de yensin bizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...