Kırılmaz Ekran Koruyucu İçine Toz Kaçma Sorunu

demolon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese selam, iyi akşamlar.

Telefona ekran koruyucuyu gayet dikkatli bir şekilde takıyorum. Toz vs baloncuk hiçbir şey kalmamış oluyor. Bir kaç gün böyle kullanıyorum ancak daha sonra ekranımda ufak tozlar, tüyler girmiş oluyor. Önce ekran koruyucuyu değiştirdim ancak yine böyle devam ediyor ve içerideki tozu bir türlü çıkaramıyorum. Bazı durumlarda görüntüyü bozuyor, rahatsızlık ediyor. Şu ara çok gözüme batmaya başladı bu durum sizce normal mi, sizlerde de oluyor mu yoksa ekran koruyucu mu değiştirmem gerekir? İlginiz adına çok teşekkür ederim.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Herkese selam, iyi akşamlar.

Telefona ekran koruyucuyu gayet dikkatli bir şekilde takıyorum. Toz vs baloncuk hiçbir şey kalmamış oluyor. Bir kaç gün böyle kullanıyorum ancak daha sonra ekranımda ufak tozlar, tüyler girmiş oluyor. Önce ekran koruyucuyu değiştirdim ancak yine böyle devam ediyor ve içerideki tozu bir türlü çıkaramıyorum. Bazı durumlarda görüntüyü bozuyor, rahatsızlık ediyor. Şu ara çok gözüme batmaya başladı bu durum sizce normal mi, sizlerde de oluyor mu yoksa ekran koruyucu mu değiştirmem gerekir? İlginiz adına çok teşekkür ederim.
Ben ayretten telefon tamir ediyorum,başkan benden sana tafsiye uğraşma.Ne yaparsan yap bir şekilde giriyor ya da lanet ince ip gibi bir şey giriyor hatta beyaz ekranda çok belli oluyor.Ben bu duruma fazla takılınca çıkardım koruyucuyu 1 yıl olacak korucuyusuz kullanıyorum.Yani toz girdi mi yok ekranı simetrik taktım mı gibi kafanı yoracağına hiç takma en azından kırılırsa kafan rahat olur,bol şans!

demolon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok çok teşekkür ederim yorumunuz adına, dediğiniz gibi ya kafaya takmıcaksın ya da çıkarıp temiz kullanacağım telefonu :)

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Ben Media Markt da telefona cam takıyordum baya elimden telefon geçti. Tozlar girince etiket gibi arka tarafı yapışkanla çıkarılabiliyor.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Onlar aslında sonradan girmiyor ne kadar temizlemiş olursan ol ekranı toz imce iplik gibi şeyler ekranın altında kalıyor en iyisi ıslatılarak takılan filmler onda toz felan kalmıyor ama her model içinde bulunmuyor..