Kırılmaz Nano Cam ekran koruyucu kendiliğinden çıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Kırılmaz Nano Cam ekran koruyucu kendiliğinden çıkıyor. Geçenlerde aldım Kırılmaz Nano Cam'ı takan kişi takarken çok uğraştı ama aşağı kısım biraz sağ tarafa kaydığı için kameranın azcık üstünü kapatıyordu. Bende delilik ettim korucuyu çıkarttım bir güzel telefonun ve koruyucuyu temizledim ardından kredi kartı ile (hava baloncuğu, toz vs.) kalmadan taktım, sonra elimi 5 dk filan koydum. Fakat ekran koruyucu kendiliğinden çıkıyor bunu aldığım yere götürsem ''Burada Nano Cam ekran koruyucu almıştım, takan kişi çok uğraştı ama alt kısmı biraz sağ tarafa kaydığını evde fark ettim, bunu düzeltme şansınız var mıdır?'' desem yenisini mi yoksa mevcut olanı mı orada temizleyip takarlar. @Elvin. @hakanyargici

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Deneyin ama anlaşılırsa kabul etmeyebilirler.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Deneyin ama anlaşılırsa kabul etmeyebilirler.
Islak kalmış olabilir mi? Yine elimi koydum yapışmasını bekliyorum. Koruyucuların yapışkanları gitmiyor değil mi? Ellediğim zaman yapış yapış.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Islak kalmış olabilir mi? Yine elimi koydum yapışmasını bekliyorum. Koruyucuların yapışkanları gitmiyor değil mi? Ellediğim zaman yapış yapış.
Gitmez kolay kolay ama elinizi sürerseniz bozulması kolaylaşır. Toz da girer. Saç kurutma makinesi ile sıcak hava verip deneyin yapışmasını.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Gitmez kolay kolay ama elinizi sürerseniz bozulması kolaylaşır. Toz da girer. Saç kurutma makinesi ile sıcak hava verip deneyin yapışmasını.
Sıcak hava bataryaya zarar vermez değil mi? Yeni değiştirdim, emin olmak istiyorum.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Kırılmaz Nano Cam ekran koruyucu kendiliğinden çıkıyor. Geçenlerde aldım Kırılmaz Nano Cam'ı takan kişi takarken çok uğraştı ama aşağı kısım biraz sağ tarafa kaydığı için kameranın azcık üstünü kapatıyordu. Bende delilik ettim korucuyu çıkarttım bir güzel telefonun ve koruyucuyu temizledim ardından kredi kartı ile (hava baloncuğu, toz vs.) kalmadan taktım, sonra elimi 5 dk filan koydum. Fakat ekran koruyucu kendiliğinden çıkıyor bunu aldığım yere götürsem ''Burada Nano Cam ekran koruyucu almıştım, takan kişi çok uğraştı ama alt kısmı biraz sağ tarafa kaydığını evde fark ettim, bunu düzeltme şansınız var mıdır?'' desem yenisini mi yoksa mevcut olanı mı orada temizleyip takarlar. @Elvin. @hakanyargici
Şansınızı deneyin derim ama yetkili kişi belki anlayabilir.

Bu tarz durumlarda çakmak tutarak yapışmasına yardımcı olabilirsin. İnternette nasıl yapılcağına dair video vardır. Onları izleyip yapmanızı tavsiye ederim.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Kabarcık olan yere tutup orayı kartla kaybetmeye çalışın birşey olmaz toz girerse yapışkanlı sticker ile tozları alın.
Toz vs. filan yok sadece tam yapışmadığı için kabarcık oluyor.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839

Bu tarz durumlarda çakmak tutarak yapışmasına yardımcı olabilirsin. İnternette nasıl yapılcağına dair video vardır. Onları izleyip yapmanızı tavsiye ederim.
Çakmak çok tehlikeli zarar verebilir.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598

Çakmak filan demeyin evi filan yakarım :D

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Çakmak çok tehlikeli zarar verebilir.
Evet biraz tehlikeli ama en etkili yöntem aslında. Tut çek yaparak ve sürekli hareket ettirerek yapıyorlar. Gözünüz kestiremiyorsa hiç girişmeyin zaten :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bataryaya zararı yok değil mi onu söylemediniz.
Soğuk hava daha çok zarar verir bataryaya. Herhangi bir ısı veren alet ile çok fazla aynı bölgeye tutmayın.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Bataryaya zararı yok değil mi onu söylemediniz.
Zararı olduğunu görmedim kendim de uyguladım çünkü. Kendi telefonumda yaptım bizdeki de güçlü saç kurutma makinesi el yakan türden. Telefon baya ısındı ama sorun olmadı. Ek olarak dokunmatikli Lenovo laptopa da bu şekilde yaptım. Sıkıntı çıkmadı. Güneşli havalarda yazları telefon daha çok ısınıyor çok ısındığında da uyarı veriyor zaten. Akıllı telefonların çoğu ısıya dayanıklı kolay kolay birşey olmuyor.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Evet biraz tehlikeli ama en etkili yöntem aslında. Tut çek yaparak ve sürekli hareket ettirerek yapıyorlar. Gözünüz kestiremiyorsa hiç girişmeyin zaten :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğuk hava daha çok zarar verir bataryaya. Herhangi bir ısı veren alet ile çok fazla aynı bölgeye tutmayın.
Allah sizden razı olsun yapıştı şu anlık bir şey yok, gidip yemek yiyeceğim. Umarım bozulmaz tekrar. :)

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,808
desem yenisini mi yoksa mevcut olanı mı orada temizleyip takarlar. @Elvin. @hakanyargici
Anlaşılma ihtimali çok yüksek. Kaldı ki eğer siz çıkarmamış olsanız bile yani onların verdiği halde kendi kendine çıkıyor olsada onlar kabul etmez. Genelde hatalarını kabul etmiyorlar maalesef.