Kingston' dan 800 MHZ Bellek Modlleri

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Dekan
Emektar


Kingston’un, over-clocking gerektirmeyen en iyi performanslı ultra düşük gecikmeli 800MHz bellek modülleri oyunseverler tarafından çok beğenilecek.

Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology,  ultra düşük gecikmeli DDR2 800MHz 3-3-3 HyperX bellek modüllerinin üretimine başladığını duyurdu. Çok yakında piyasaya çıkacak olan modüller overclocking gerektirmeyen hız ve performanslarıyla, şu anda piyasadaki en hızlı çalışan bellek olma özelliğine sahip.

“Yeni HyperX ultra düşük gecikmeli 800MHz DDR2 modülleri ile sağlanan 3-3-3 zamanlama ile Kingston, hem oyun severlere hem de teknoloji aşıklarına performans ve kıyaslama değerlerinin limitlerini zorlama imkanı sunuyor.” diyen Kingston Senyor Teknoloji Müdürü Mark Tekunoff,  oyun severler ve eleştirmenlerin uzun bir süredir bellek üreticilerinin efsanevi değer 800MHz 3-3-3’e ulaşmasını beklediklerini ama artık beklemelerine gerek kalmadığını da sözlerine ekledi.

Mevcut DDR2 teknolojisinden maksimum performans alan Kingston, bellek frekanslarında overclocking oluşturmayan, en yüksek performanslı oyun belleğini üretmeyi başardı. Ultra düşük gecikmeli HyperX, 512MB ve 1GB’lık modüller ve 1 ve 2GB’lık bellek kitleri halinde piyasaya sunuluyor. Tüm Kingston bellekler ömür boyu garanti ve 7/24 teknik destek ile kullanıcılarıyla buluşuyor. 

Kingston Ultra Düşük Gecikmeli HyperX DDR2 800MHz DIMM Özellikleri:

PC2-6400 800MHz ayarları
CL 3-3-3-10 @ 2.3-2.35V
240-pin Unbuffered DDR Modülleri
Voltaj: 2.3-2.35V
*****************************************
Daha fazla bilgiye ulaşmak için Kingston' un resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz

BİLGİ : Kingston
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst