Kilit programı

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Selamm benim eski ama eskimeyen canım forumum ...
Bi yardım lazım sadece siz çözersiniz bu konuyu :)
İphone kullanıcısıyım fakat telefonum elden ele gezebiliyor . Fotoğraflarım mesajlarım okunuyor bu durum haliyle çok can sıkıcı sakın dokunma diye bir program indirdim işe yaramadı . Keyloger diye bi tane indirdim resimlerim kayboldu lütfen sağlam bir öneri yapar mısınız

Agilus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Düzgün çalışan bir kilit programı ios'ta yok.

sercankarabulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İphone kullanıcısıyım fakat telefonum elden ele gezebiliyor . Fotoğraflarım mesajlarım okunuyor bu durum haliyle çok can sıkıcı sakın dokunma diye bir program indirdim işe yaramadı . Keyloger diye bi tane indirdim resimlerim kayboldu lütfen sağlam bir öneri yapar mısınız

Jailbreak varsa BioProtect kullan , eğer yoksa Documents diye uygulama var resimlerini oraya alıp uygulamayı şifreleyebilirsin

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
İos'da sınırlamalar diye bir özellik var onu kullanabilirsiniz.

sercankarabulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
jailbreak nedir neden olmalı ?

Bilginiz yok sanırsam jailbreak hakkında, o zaman hiç kurcalamayın telefonunuzu dahi bozabilirsiniz, bilgisayardan yazılım atılarak yapılan bi yöntem ve her iOS sürümüne yapılmıyor. Arkadaşın dediği gibi sınırlamalar güzel bi yöntem ama ben de iOS 13’de bulamadım onu, bulursam haber ederim size

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Progmram neden ihtiyacın var ki yüz tanıma yada parmak izi ile kilitleme yok mu? iphonelarda

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,776
Whatsapp dışında normal kilitlenen bir app yok. Jailbreak ile çözebilirsiniz bu sorunu.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Denetimli erişim işlevini kullandın mı?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,712
Bir insan en özelini herkesin kullanımına sunarsa, "bunu açamıyoruz, şifresi neydi" derler, ve yine girip en özellere göz atarlar. Önce kişinin kendi haklarına sahip çıkmasını öğrenmeli. Android'te güvenli klasör adı altında bir uygulama var. O klasöre attığınız dosyalara şifresiz ulaşılamıyor. Klasör normal kullanımda da görünmüyor. Benzeri mutlaka iOS'ta da vardır. Dediğim gibi, onun da şifresini isteyen olursa, kendi hakkına sahip çıkamayan biri mutlaka şifreyi vermek zorunda his eder kendini.