Kesinlikle s3 almayın...

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Bu işler şans işi biraz da aslında. Ben de Samsung Galaxy S3'ten iPhone 4S'e geçenlerdenim. Geçenlerde kuzenimle bir düğündeydik. Galaxy S3 kuzenin elindeyken biri eline carptı ve telefon yüz üstü yani ön yüzünün üstüne direkt betona çakıldı. Kuzenin boyu 1.85 civarlarında. Telefonun düştüğü mesafede nerden bakılırsa bakılsın 1.70 vardı. Telefonda kesinlikle ne koruyucu bir slikon kılıf nede başka bir şey vardı. Kesin tuzla buz oldu ekran dedik. Ama elimize bi aldık ki ekranda çizik bile yok .

Yani gerçekten şans işi bu işler. Çok geçmiş olsun . Evlat acısı gibi koyar sanırım rabbim yaşatmasın kimseye böyle bir üzüntü...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Adam ıphone 4 ü düşürmüş üstüne bide s3 ü düşürmüş iyimi.

Böyle giderse sen yakında kendinide düşürürsün..:D

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sakarsan kesinlikle yüksek maliyetli telefonlardan kaçınacaksın yada telefonu ilk gün aldın diyelim ekran koruyucu + kılıf alacaksın :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

telefonla işin yoksa eğer telefonu elinde değil cebinde taşıyacaksın.hep görüyorum telefonla işi olmayanlar telefonu ellerinde taşıyorlar.sanki obama arayacak :) ve artı olarakta düşürme olayları birazda kişilerin telefonlarını cebinde değilde elinde taşımalarıyla alakalı.işin yoksa cebinde kalacak o telefon elinde kalırsa daha çok düşer ;) gelen giden çarpar eline yada telefon elinde diyelim elini kolunu sallaya sallaya gidiyorsun bir direğin yanından geçerken telefonu direğe çarptın diyelim.bunun gibi şeylerden bahsediyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xperia sola kullanıyorum en az 10 kere yere düşmüştür sınırlendiğide telefonu fırlatıyorum hiç bir sey olmadı kılıfsız kullanıyorum

DemonQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşın facesi hacklense facebooktan uzak durun der :D Önlem alması senden. Sen S3'üne kılıf alsaydın sorun kalmazdı ki :)

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
usta düşürmede beni geçmişin sen ya :) 1 ayda ben sadece 2 kere düşürürken siz 2-3 günde 5 kere :w00t:

şaka bir yana aman dikkat hocam.
Harbi artık önlemi aldım ben dışarı corby ile çıkıyorum evde falan bi yere gideceksem s3'ü getiriyorum zaten millet yok bunu bakim yok şuna bakim görmemiş çok bizim trabzonda :D :D

Sen de hiç sakar değilmişsin maşallah :p
Hahaha bende nazar var arkadaş, benim önceki telefonu yani corby yi 1000 kere düşürmüşümdür. :D Yani sakarlıksada kabul oki sakarız bunun önleminide alacaksın. :D
Zaten önü cam yere düşürdünde kırılcak malum yani.

Arkadaşın facesi hacklense facebooktan uzak durun der :D Önlem alması senden. Sen S3'üne kılıf alsaydın sorun kalmazdı ki :)

Onu bırak adamın camide terlikleri çalınsa dine küser ahahha D:QWR

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bence sen eline telefon alma.
Düşüp kırıldı diye telefon kötü mü oldu?
Ben 5800i yere çarptım, halıya attığım halde paramparça oldu. Ekranları değisti şimdi gazi şekilde çalışıyor.
5800 mı kullanalım?
Sen pahalı telefon kullanmayı bilirsen, sıkıntının telefonda olmadığını anlarsın...

sahinyilmaz52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben s3 'ü kaç defa düşürdüğümü bile hatırlamıyorum çoğuda ekran yere gelecek şekilde düştü her seferin de korkarak çevirdim telefonu ama hiç birindede bişey olmamıştı tele gayet iyi benim için ..

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Sakarsan ya zenginsin yada cahil :D abi 1 milyarın üstündeki telefona bari bir kasko yaptırın bu kadar mı bilgisizsiniz? :D

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Evde ev telefonu, işte iş telefonu, sokakta ankesörlü telefon kullanıyoruz. Cep telefonu kullanmayın düşünce kırılıyor.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Galaxy Note N7000 i kaç defa düşürdüm hatırlamıyorum. Halâ taş gibi.

asderin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş sen telefon kullanma yahu....Duman veya posta güvercini kullan...Ekranı yok bunların...

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sen onu okut iphone 5s al arkadaşım. nasıl olsa düşüreceksin düşürdüğünde de yorum yazarsın.
milli servet onlar yahu yazık günah :cursing:. böyle böyle zengin ediyoruz adamları. yok şu eskidi bu eskidi.

camı kırıldı çekmiyor angry birds ü oynarken takılıyor. 3310 al sen.

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Valla S4 çıkana kadar en iyi telefon S3'tü diyorum. Dileyenlere sebeplerini açıklayabilirim :)

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Valla S4 çıkana kadar en iyi telefon S3'tü diyorum. Dileyenlere sebeplerini açıklayabilirim :)

Kesinlikle katılıyorum... Hatta biraz daha abartayım. S3 çıkmadan öncede bana göre S2 en iyi telefondu :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Türkiye'de de satılaydı iyidi...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
O kadar ara tara kıyasla ince telefon al sonra koruyucu kılıf tak hop bildiğin kalas:)

81AHMERT61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla ben derıcuzdan kılıfla tasıyom 2 kez 1.5 metreden ustu telefon sapasaglam

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Telefonun kırılması, düşme açısına, hızına, şekline göre değişken bir şeydir. :)

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hani yazmışsın eline sağlık ama kusura bakmada saçmalamışsın telefonu düşürürsen kırılır. Yani kendi hatanı samsunga mal etmemelisin. Senin şikayet edebileceğin konu şu camların pahalılığı olabilir.

prensipci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
son zamanların okuduğum en matrak komedi yazsıydı (sıkılmadan) baştan sona tek tek okudum, biri demiş "3310 alsın basket bile oynar" ama en güldüğüm ise bebeği düşürmüş kafası yarılmış, eee ... "kesinilke çocuk yapmayın kafası yarılıyor" , başkası cevaben; "ben evlat edindim onun kafası yarılmadı, siz de evlat edinin" :4: :lol: :clap:

Moschino

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş S3'e plastik diyolarya herkeste bi algı oluştu S3 dusunce kırılır. Iphone kırılmaz. bu telefonlar tıtanyumdan yapılmıyor hepsi bi şekılde kırılır duşme acısı onemlı. bu yuzden bıraz tıtız ve dıkkatlı olmak şart. duşurunce hepsi patlıyor.

grasorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
düşüp kırılması kullanıcı hatası hadi
benim üzerine toz kondurmadığım s3 üm bir sabah kendiliğinden kapandı bi daha hiç açılmadı hayatım karardı