Kesinlikle s3 almayın...

emroza44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone 4 ilk cıktıgında 2 bın tl ye alıp lunaparkta dusurup kırmıstım.
3 aydır s3 kullanıyorum dun elimden kaldırıma düştü telefonun etrafındekı metal rengı gıbı olan yerler hep darbe aldı rengı gıttı vede ekranı gıttı ekranda bir çizik yok dokunmatıgı calısıo ama ekrana goruntu gelmıo ayar ve geri tusuda calısmıo sadece orta tuş calısıo telefonum acık aramalara cevap verıorm ama teknık servısı aradım ekran 500 tl s3 ün dedi 1600 e aldım 500 daha vercem 2100 tl yazık günah yemin ediyorum ya elımden yere düştü sadece kullananlar dikatli olsun kaba felan oluo demeyın kalın kapaklı kılıflardan alın benım gıbı artıslık yapacam dıe flip cover da almayın s3 aldıgıma pişmanım s4 de aynıdr yerınızde olsam iphone den şaşmam iphone 4 ü ben birçok kez elımden yere düşürdüm bişi olmadı en sonunda lunaparkta yüksekden dustu cebımden de kırıldı

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iphone 4 ilk cıktıgında 2 bın tl ye alıp lunaparkta dusurup kırmıstım.
3 aydır s3 kullanıyorum dun elimden kaldırıma düştü telefonun etrafındekı metal rengı gıbı olan yerler hep darbe aldı rengı gıttı vede ekranı gıttı ekranda bir çizik yok dokunmatıgı calısıo ama ekrana goruntu gelmıo ayar ve geri tusuda calısmıo sadece orta tuş calısıo telefonum acık aramalara cevap verıorm ama teknık servısı aradım ekran 500 tl s3 ün dedi 1600 e aldım 500 daha vercem 2100 tl yazık günah yemin ediyorum ya elımden yere düştü sadece kullananlar dikatli olsun kaba felan oluo demeyın kalın kapaklı kılıflardan alın benım gıbı artıslık yapacam dıe flip cover da almayın s3 aldıgıma pişmanım s4 de aynıdr yerınızde olsam iphone den şaşmam iphone 4 ü ben birçok kez elımden yere düşürdüm bişi olmadı en sonunda lunaparkta yüksekden dustu cebımden de kırıldı

Senin bu yazdığını hergün bi forumda görüyorum yalnız değilsin çok yaşayan var geçmişolsun

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
yetkisiz teknik servislerde ön camı 150 liraya değiştiriyorlar. tabi cihaz garantiden çıkar.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
O kadar düşüreceksen al bi 3310 keyfine bak.Bu kusura bakma ama biraz dikkat yani.

asderin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende samsung s3 almıştım.Ekranı kırılmadı ve sapasağlam çalışıyor...Ha bide ben onu hiç düşürmedim...

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sen belliki sakarsın biraz bu almayın dedirticek bişey değil telefon bunlar karakutu değil kırılabilir tabi 2mizin telefonu aynı anda aynı açıda düşse belki benimkine bişey olmcuak seninki pert olcak. bu yüzden şunu alma diye bişey olmaz.

sen orda kendin telefonu nasıl kullandığına dikkat ediceksin. sakarsan eğer silikon elefonu kavrayankılıf kullanıcaksın

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:) abi siz telefonu tank filan mı sanıyorsunuz , insanlar bir garip ya vallahi .

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
böyle bir karalama kampanyası olabilir mi
düşürmeseydin arkadaşım, tuğla mı bu? tabi kırılır
iphone'uda düşürüp kırmışsın biraz dikkatli kullanmalısın, elektronik alet bunlar hassas şeyler.
telefonu satarken düşmelere dayanıklıdır diye satmıyorlar ki
elinde tutamıyorsan cepkasklar var onlardan yaptır

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
HTC parça konusunda daha kaliteli samsung ve iphone dan.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Bebeği düşürdüm, kafası yarıldı. Sakın çocuk yapmayın...

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeş sen telefona gözün gibi bakmıyorsun anlaşılan,o kadar para verip gözün gibi bakmıyorsan arkadaşın dediği gibi al bir 3310 bak keyfine :)

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
2 yıl önce aldığım ideos x5'im taş gibi telefonmuş :) Her gün en azından yataktan düşürmeden kalkmıyorum yatağımdan :D Telefon ne kırılıyor, ne de bozuluyor arkadaş.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Geçen arabamı çarptım pert oldu. Bu ne kalitesizliktir! Önceden tank vardı bi tane onu hep çarpıyodum bir şey olmuyordu. Siz siz olun tank alın! Oldu! iPhone'u düşürememişim demiyorsun da böyle karalama kampanyaları yapıyorsun! iPhone daha yeri görmeden kırılan bir telefon hakeza HTC de samsung da ... Sağlam olan yok nokia da düşünce kırılır. Bilmiyorsanız kullanmayı kullanmayın!

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
sana önerim 3310+silikon kap+ekran filmi

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
ben de çok düşürdüm S3 ümü ama hâlâ sağlam iyi ki S3 almışım harika cihaz :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
1300tl ye telefon alıpta yere düşürüyosanız kullanmayın siz telefon s3 ün ne suçu var suçu kendinde bulmak yerine oyuncak telefon kullan o kırılmaz !

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar gerekenleri söylemiş. Hem düşürüyorsun hemde markayı suçluyorsun.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
1 yıldır kulanıyorum ve cok memnunum sorunu biraz kendinden arasan İPHONE düşüryorsun S3 düşürüyorsun demeki celik kaplama telefon verseler onuda düşürüb kıracan biraz dikkatlı olsan belkide kırılmayacak benim de düştü hemde kaldırımın sivri ucuna geldi HİÇ de birşey olmadı.

fk555897

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim iPhone 4S çok kez düşmüştü hiçbir şey olmadı. Sadece arka kapak cam olduğundan çiziliyordu. Şimdi iPhone 5 kullanıyorum bu telefonda arka kapak çizilmiyor. Silince çizikler geçiyor.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Nokia HTC, Apple, Samsung ve diğer tüm markalardan kaliteli malzeme kullanıyor. Bende Nokia alıcam biraz daha güçlensin WP8. Nokia Lumia 920'yi adam yerden yere vuruyor telefonda tık yok. Ama Galaxy S III filan alırsan kap alıcaksın 80-90 TL'ye yoksa 500 TL ye ekranını değiştirirsin.

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Benim iPhone 4S çok kez düşmüştü hiçbir şey olmadı. Sadece arka kapak cam olduğundan çiziliyordu. Şimdi iPhone 5 kullanıyorum bu telefonda arka kapak çizilmiyor. Silince çizikler geçiyor.

Amacım polemik yaratmak değil. Bir tanıdık iphone 4 ya da 4s telefonunun ekranını iki kere değiştirdi, yere düştü ikisinde de. 3-4 sene önce bir arkadaş iphone 3gs kullanıyordu, ekranı kırıldı. Bazen yere düşer bişey olmaz, bazen de kırılır.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende s3 ümü 2 kere düşürdüm ama çok şükür tek bir çizik bile yok :) bu işler biraz şans işi kardeşim geçmiş olsun bu arada.ama sakar olmamakta fayda var.

ayrıca iphone 4 de 5 de farketmez yere 1 kere düşürürsün hemen kırılabilir 2 kere düşürürsün birşey olmayabilir vs bakınız ;

http://www.youtube.com/watch?v=K7e9ebi41Wc

sdntrkm06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kalitesi belli.Çoğu kişi şikayetçi S3 den.Geçmiş olsun.

aNTv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes senin gibi sakar değil arkadaşım pazar günü s3 aldım kılıfımda var 4 5 kere betona düşürdüm hiç bir şey olmadı gelipte burda kafa karıştırma.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Herkes senin gibi sakar değil arkadaşım pazar günü s3 aldım kılıfımda var 4 5 kere betona düşürdüm hiç bir şey olmadı gelipte burda kafa karıştırma.

usta düşürmede beni geçmişin sen ya :) 1 ayda ben sadece 2 kere düşürürken siz 2-3 günde 5 kere :w00t:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şaka bir yana aman dikkat hocam.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Benim 800 TL'ye aldığım Motorola Milestone taş parçaladı. Ciddi söylüyorum bunu, ben cebime koydum zannederken fırlayan giden telefon 2-3 metre yuvarlandı yokuş aşağı, hem telefondan hem de kaldırım taşlarından koparak fırlayan parçaları gördüm. Telefonun köşeleri ezildi ama bir şey olmadı. Sonra yine 2 metreden laminanta çakıldı. 1 metrenin altından düştüklerini saymıyorum bile, mermerden düşüp kalorifere çarpınca seramik zeminde ekran üstü sürüklendi. Cihaz en son servise gittiğinde sadece sol üst köşede bir cm çapında yarım daire kadar ölü piksel, sağ altta da derin bir çizik vardı. Kasası da ezikti tabi. Niye anlatıyorum bunu? Telefonlar akıllı diye düşünce insana 500 TL masraf çıkarmak zorunda değil. "Madem alıyorsun düşürmeyeceksin!" diye bir mantık da güdülemez, insanlık hali düşer mi düşer engel olamazsın. He arkadaşın "Kesinlikle almayın!" demesi de yanlış o çok farklı bir boyut ama S III'ün dayanıksız bir cihaz olduğu gerçeğini hiçbir şey değiştiremiyor.