Kesinlikle Oynanması Gereken Oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

emirdenz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Her indirim zamanı sağdan soldan oyun bulup oynuyorum ve uzun zamandır hiçbirinden tatmin olamıyorum. Başladığım zaman başından kaldırmayacak ve gerçekten deyecek, çok fazla sistem istemeyen 15-25 TL civarında oyun önerebilir misiniz? Hikaye, platform, bağımsız tarzı daha iyi olur.
  • İşlemci: Intel Core i5 3330 CPU
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6510
  • Anakart: ASUSTEK P8H61-M

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Her indirim zamanı sağdan soldan oyun bulup oynuyorum ve uzun zamandır hiçbirinden tatmin olamıyorum. Başladığım zaman başından kaldırmayacak ve gerçekten deyecek, çok fazla sistem istemeyen 15-25 TL civarında oyun önerebilir misiniz? Hikaye, platform, bağımsız tarzı daha iyi olur.
  • İşlemci: Intel Core i5 3330 CPU
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6510
  • Anakart: ASUSTEK P8H61-M
Undertale-Ucuz fiyata tam bir şaheser,
To the Moon-Aynı şekilde Ucuz fiyata şaheser,
Portal serisi-Eminim oynamışsındır
Hallow Knight
Stardew Valley
Hotline Miami Serisi
Papers Please
Don't Starve-Together sürümünü alırsan bir oyun daha veriyor.Arkadaşına hediye edip birlikte oynayabilirsin.
Enter The Gungeon.
Beat Cop

Yazdıklarım çok severek oynadığım oyunlardır.Bağımsız,platform,hikaye tarafından hepsi de çok başarılıdır.Aklıma gelirse daha da devam ettiririm...

emirdenz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Undertale-Ucuz fiyata tam bir şaheser,
To the Moon-Aynı şekilde Ucuz fiyata şaheser,
Portal serisi-Eminim oynamışsındır
Hallow Knight
Stardew Valley
Hotline Miami Serisi
Papers Please
Don't Starve-Together sürümünü alırsan bir oyun daha veriyor.Arkadaşına hediye edip birlikte oynayabilirsin.
Enter The Gungeon.
Beat Cop

Yazdıklarım çok severek oynadığım oyunlardır.Bağımsız,platform,hikaye tarafından hepsi de çok başarılıdır.Aklıma gelirse daha da devam ettiririm...
Çoğunu oynadım ama Enter The Gungeon ilk defa duydum ona bakacağım şimdi, çok teşekkürler.

Pie

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Left 4 Dead 2 vb. gibi oyunları oynuyabilirsin. Steam'da şuan Yaz İndirimiyle 3,70 TL. Almanı tavsiye ederim.